Nechutný případ

Matky prodávaly vlastní děti pedofilům! Na sex i týrání

Unesená holčička
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Policisté odhalily dvě sestry, které prodávaly své děti! Muži si s nimi mohli za peníze dělat, co chtěli. Někteří je mučili, další sexuálně zneužívali. Některým dětem bylo pouhých pět let. Šokující případ se stal na Filipínách.

Obchod s dětmi odhalil dokument britské televizní stanice BBC 3. Reportérka spolupracovala s agentem v utajení, který se představil jako Mike. Ten na Filipínách dva roky shromažďoval důkazy proti ženám, které prodávaly děti komukoliv, kdo platil.

 

Krkavčí matky obchodovaly se svými potomky, ale také s dětmi, o které se měly starat. Těm nejmenším bylo pět let, když musely plnit přání kupců. Mike se vydával za muže, který si chce za takovou "zábavu" zaplatit.

 

Celou schůzku zachytily kamery. Agent se žen vyptával, co všechno by s dětmi mohl dělat. Sestry odpověděly, že cokoliv by chtěl - prý zvládnou i sexuální styk. Kromě přímých obchodů prodávaly ženy své potomky i přes internet.

 

Kupující ze všech koutů světa mohli děti na videu sledovat a přes internet posílali pokyny, co by jim matky ženy provést. "Někdy žádali ty nejhorší věci, co vás napadnou. Chtěli děti mučit, ženy je měli zapálit a pak znovu uhasit. Žijí mezi námi opravdu zvrácení lidé," prohlásil Mike v dokumentu.

 

 

Vyšetřování vedlo Ministerstvo vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických ve spolupráci s místní policií. Mike dokázal shromáždit dostatek důkazů na to, aby mohl obě ženy poslat za mříže. Ani ve vězení ale ženy nepřiznaly svou vinu.

 

"Byly to ty děti, samy to chtěly! Mnoho mladých lidí dělá věci, které by dělat neměli. Jsou věci, které rodič nedokáže ovlivnit. Ale určitě jsme je neprodávaly," šokovaly reportérku svou výpovědí. Za obchodování s dětmi, zneužívání a dětskou pornografii jim teď hrozí doživotí.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

epa TN.cz