Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Cestujeme bezpečně

Děti řekly, co je pro ně na dovolené hlavní. Odpovědi překvapily

Rodinná dovolená
Zdroj: Profimedia
Petr Zelený
Petr Zelený
Aktualizováno 16.8. 2019 11:01

Dovolené plánují rodiče a děti mají jen málokdy možnost říct, kam jet nebo co by mělo být na programu. Proto síť dovolenkových areálů provedla unikátní průzkum právě mezi svými dětskými návštěvníky. A odpovědi jsou zároveň roztomilé i poučné.

Ukázalo se, že když jde o malé cestovatele, tak nerozhoduje ani kvalita hotelu nebo výhled z okna, prckové mají úplně jiné priority, píše britský Daily Mirror, který na netradiční anketu upozornil.

 

Děti se totiž na dovolených radují z maličkostí a na první pohled obyčejných věcí - z trávení času s rodinou či kamarády, z lízání zmrzliny, návštěv pláže nebo hraní si - ať už někde v parku či s hračkami.

 

A jaká kratochvíle se usadila na špici dětského žebříčku? Některé rodiče to možná překvapí, ale omladina je nejvíc nadšená z toho, že na dovolené se moc nehledí na večerku a že se může ponocovat!

 

 

"Odpovědi našich nejmenších hostů nás překvapily, protože ukazují, že nejvíc záleží na maličkostech," shrnul výsledky "mini" průzkumu Steve Richards ze společnosti Parkdean Resorts.

TN.cz