Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 11. 5. 2018
zvrácení zákazníci

Dětská prostituce v Trebišově: Objevují se i dívky mladší 15 let!

Zdroj: tvnoviny.sk

Měly by mít pěkné dětství a dospívání, místo toho stojí u cesty a nabízí k prodeji svá mladá těla. To je krutá realita mnoha nezletilých dívek ze slovenského Trebišova. Mezi nimi se objevily i dívky mladší patnácti let.

Život těchto dívek několik dní sledovala reportérka magazínu Reflex Kristína Kövešová společně se štábem, několikrát jim patnáctileté dívky nabízely k prodeji i své třináctileté kamarádky, uvádí portál TVnoviny.sk.

 

Mladé dívky pod patnáct let se podle ostatních prostitutek snaží schovávat a nebývají přímo na ulicích, i tak ale lze najít opravdu mladé dívky.

 

Celá situace vypovídá nejen o zoufalé situaci děvčat, které ohrožují svoje zdraví, ukazuje to také na nemorálnost jejich klientů, uvádí TVnoviny.sk.

 

 

Děvčata, která reportérka vyzpovídala, pochází z místní osady. Dětská prostituce ale není jediný místná problém. V Trebišově je podle portálu TVnoviny.sk také velký problém s epidemií syfilisu. Výskyt této choroby je v okrese až šestnáctkrát vyšší, než je v jiným městech na Slovensku.
 

klma TN.cz