Tvoje tvář má známý hlas

Devátý díl Tváře opět ovládla známá operní diva. SESTŘIH

Vítězkou devátého dílu zábavného pořadu Tvoje tvář má známý tvář se stala zpěvačka a modelka Jitka Boho. Vítězství získala coby jedna z nejznámějších operních zpěvaček Monsterrat Caballé. Ta už ve 2. řadě přinesla vítězství Janu Cinovi. S Jitkou Boho vystoupil David Gránský coby Freddie Mercury.

Večer odstartovala Aneta Krejčíková, která se proměnila v Gwen Stefani a zazpívala hit What You Waiting For. Jako druhý vystoupil Jan Maxián, kterému minulý týden určila ruleta hvězd americkou zpěvačku Patti Smith. Maxián zazpíval píseň Because the Night, kterou pro Patti v 70. letech napsal Bruce Springsteen.

 

Jak umí tancovat předvedl Jan Kopečný u písně Runaway Baby, kterou v originále zpívá Bruno Mars. V pořádnou blondýnu, konkrétně zpěvačku kapely Blondie, se proměnila Leona Machálková, která zazpívala hit One Way or Another z alba Parallel Lines.

 

GALERIE: Jitka Boho vyhrála 9. díl show Tvoje tvář

1
/
10
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas: 9. epizoda - 33

 

Po ní už pódium patřilo Daliboru Gondíkovi a speciálním hostům. U megahitu Máma od české kapely Lunetic ho doprovodili jeho sestra Adéla a dva členové Luneticu Aleš Lehký a Václav Jelínek! Tomáš Matonoha se proměnil v drsňáka H. P. Baxxtera, frontmana kapely Scooter, a předvedl divákům pořádné techno, konkrétně píseň Maria (I Like It Loud).

 

Loňský hit Side to Side od mladé americké hvězdy Ariany Grande, na kterém spolupracovala se známou rapperkou Nicki Minaj, zazpívala Berenika Kohoutová. A pak už, jako zlatý hřeb večera, vystoupila Jitka Boho společně s účastníkem druhé řady pořadu Tvoje tvář má známý hlas Davidem Gránským.

 

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas - Proměny 9. epizody

1
/
13
Zdroj: TV Nova
Tvoje tvář má známý hlas: Proměny 9. epizody - 1

 

Gránský se znovu převtělil do frontmana legendárních Queenů Freddieho Mercuryho a doprovodil Jitku coby španělskou operní zpěvačku Montserrat Caballé při jejich společném hitu Barcelona, který je neodmyslitelně spojený s olympijskými hrami, které se v roce 1992 v katalánské metropoli konaly.


Na celý díl Tvojí tváře se podívejte ZDE

 

Jitka dostala od poroty a ostatních soutěžících 41 bodů a potom, co minule skončila osmá, vystřelila na první místo! Bruno Mars přinesl stříbrnou příčku pro Jana Kopečného. Dalibor Gondík skončil na bronzovém stupínku.

 

 

Anketa

Které vystoupení z 9. dílu soutěže Tvoje tvář má známý hlas se vám nejvíce líbilo?

Hlasovalo 1038 lidí.
Příští týden nás čeká již jubilejní desátá epizoda čtvrté řady Tváře. Ruleta hvězd Leoně Machálkové přiřknula Miley Cyrus, Tomáš Matonoha se změní v Báru Polákovou. Aneta Krejčíková vystoupí jako Janis Joplin. Jan Maxián si vylosoval Pharrella Williamse.

 

Berenika Kohoutová bude Sam Smith. Dalibora Gondíka čeká další legendární kapela, tentokrát U2 a jejich frontman Bono Vox. Jan Kopečný si přál českého interpreta, ale vylosoval si "Tygra z Walesu" Toma Jonese a z britských ostrovů pochází také Alesha Dixon, kterou si vylosovala Jitka Boho.

 

Záznamy jednotlivých vystoupení najdete na portálu Nova Plus.

vbo TN.cz