Hlasujte v anketě!

Devátý díl Tváře ovládl Jan Révai jako Green Day! Zaslouženě?

V sobotu večer si diváci TV Nova mohli užít už devátý díl oblíbeného pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Tomu tentokrát dominoval Jan Révai se svým zpodobněním Billieho Joela Armstronga z Green Day a jejich hitem American Idiot!

Révai už vítězství v aktuální řadě pořadu zažil podruhé. Poprvé se z triumfu radoval ve třetím díle, když vystoupil jako hudební ikona mládeže Jason Derulo.


Kromě Jana v devátém díle vystoupil i famózní Vojta Drahokoupil s písní Cheap Thrills od zpěvačky Sia. Eva Burešová ztvárnila Christina Aguileru s její legendární písní Fighter, Robert Jašków zas porotu oslnil jako Chuck Berry s You Never Can Tell. "Spěchám" od Hany Zagorové si zazpívala Míša Badinková


Anketa

Které vystoupení devátého dílu se vám nejvíc líbilo?

Hlasovalo 1901 lidí.

 

Od pravého Justina Biebera byla skoro k nerozeznání Tereza Mašková, vystoupila se světoznámým hitem Sorry. Do pořádného funku od Bruna Marse se pustil Patrik Děrgel s písní That´s What I Like a na závěr vystoupila i Jitka Schneiderová jako Grace Jones s monumentálním podáním písně I´ve Seen That Face Before. 

 

Celkové pořadí 9. dílu

Jan Révai - 44

Michaela Badinková - 30

Patrik Děrgel - 25

Tereza Mašková - 25

Eva Burešová - 18

Robert Jašków - 17

Vojtěch Drahokoupil - 14

Jitka Schneiderová - 11


Zasloužil si Jan dnešní vítězství? Hlasujte v naší anketě! Na další díl Tváře se pak můžete těšit příští sobotu opět od 20:20 na TV Nova!

 


Na všechna vystoupení devátého dílu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas se podívejte ZDE! Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

nor TN.cz