Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Babyboom

Devět sestřiček otěhotnělo téměř najednou! Pracují v porodnici

Devět sestřiček z jedné nemocnice otěhotnělo - 1
Zdroj: Maine Medical Centre
Devět sestřiček z jedné porodnice otěhotnělo téměř najednou

Hned devět zdravotních sestřiček z jedné nemocnice čeká miminka. Porodit mají ženy z kliniky v Maine v rozpětí čtyř měsíců. Všechny si pochvalují obrovskou podporu, kterou od ostatních nastávajících matek v práci navzájem dostávají.

Tomu se říká babyboom! Hned devět sestřiček, které navíc pracují na porodním oddělení, je těhotných. Americká klinika Maine Medical Center zprávu oznámila fotkou nastávajících maminek na facebooku. Informoval o tom také portál Daily Mail.

 

Na snímku bylo ale jen osm z devíti těhotných zdravotních sester. Všechny v rukou drží barevné papíry podle toho, jestli čekají holčičku, nebo chlapečka, s termínem porodu. Dva listy jsou žluté a jeden zelený - pohlaví miminka tak zatím není známo.

 

 

Děti by se měly narodit v rozpětí dubna a července. Sestřičky se navzájem ve svých těhotenstvích podporují a chtějí být také u jednotlivých porodů, pokud to bude možné. "Pokaždé, když další z nás přišla a řekla 'čekáme miminko', byla to o něco radostnější zpráva," popsala sestra Erin.

 

 

13

GALERIE: Devět těhotných sestřiček z jedné nemocnice

Zdroj: Maine Medical Centre

Devět sestřiček z jedné nemocnice otěhotnělo - 3

Hodnocení:

 

Ženy si pochvalují především to, že mají s kým mluvit o těhotenských a miminkovských tématech. "Je skvělé přijít do práce a vidět další kolegyně, jak jim roste bříško a probírat zážitky, které máme všechny společné," doplnila další sestřička Amanda.

 

 

Nastávajícím maminkám prý nikdo z blízkých nevěřil, dokud se o jejich příběhu nedozvěděla média a klinika na facebooku neumístila jejich fotku. "A pak mi všichni říkali 'sakra, tys nekecala'," uvedla sestřička Lonnie. Nemocnice je prý na odchod pracovnic na mateřskou připravená.

 

Kolegyně se navíc těší na to, že budou mít s kým mluvit o výchově dětí, a plánují, že se budou jejich děti kamarádit a mít si vždy s kým hrát. "Je prostě skvělé mít to s kým probrat. A také odpovídat na otázky, protože jsem tak trochu expert," uzavřela Rachel, která čeká už čtvrté miminko.


ČTĚTE TAKÉ:

6 signálů, že jste připravené mít miminko
Odsouváte děti na později? Tušíte, kdy už může být pozdě?

epa TN.cz