Pikantní detaily

Diana zachraňovala manželství sexy prádlem! Charles se jí vysmál

Diana v plavkách
Zdroj: Profimedia
Diana se snažila manželství zachránit krajkovým spodním prádlem (ilustrační foto)

Život princezny Diany vyhasl před dvaceti lety. Její jméno se ale v médiích objevuje i nadále, obzvláště v souvislosti s pikantními detaily z manželství s Charlesem. Teď vyšlo najevo další tajemství - Diana se snažila vztah zachránit, princ se jí ale vysmál.

Psal se rok 1989, začátek února. Královský pár už se rozpadal a Charles netajil svůj vztah s Camillou, ale Diana se s rozvodem ještě nesmířila. Učinila poslední pokus manželství zachránit - koupila si krajkové spodní prádlo a chtěla tak Charlese získat zpátky. Píše o tom portál Daily Star.

 

Princezna si chtěla svůdné prádlo obléct pod šaty na oslavu narozenin Camilliny sestry. Když si je ale zkoušela a prohlížela si svou postavu v zrcadle, Charles ji naprosto zdrtil. Podle Dianina kamaráda a spisovatele Richarda Kaye princ při pohledu na Dianu prohlásil: "Vypadáš směšně!"

 

I přesto se "princezna lidu" odhodlala na párty přijít. Tím rozzuřila Camillu, která nechápala, proč se Diana vetřela někam, kde ji údajně nikdo nechtěl. Nakonec přišla manželka za milenkou a konfrontovala ji kvůli vztahu s Charlesem.

 

 

Moment popsala sama Diana na nahrávkách, které nedávno zveřejnila televizní stanice Channel 4. Sokyni v lásce řekla: "Jen chci, abys věděla, že přesně vím, co se děje. Je mi líto, že stojím v cestě. Musí to být hrozné pro vás oba. Nechovejte se ke mně jako k idiotovi."

 

Camilla odpověděla, že Diana už má všechno - včetně každého muže na světě a dvou krásných dětí, tak co by ještě chtěla. "Chci svého manžela," reagovala Diana prostě. Zároveň si ale podle Kaye právě v tu chvíli uvědomila, že její manželství je u konce.

 

Svět si připomíná smrt lady Diany

epa TN.cz