Archie Harrison

Dítě Harryho a Meghan je na světě už dva týdny! Princ se prý prořekl

Meghan a Harry ukázali svého syna
Zdroj: Profimedia
Téma:

Fanoušci královské rodiny jsou přesvědčeni, že se malý Archie Harrison nenarodil v pondělí, ale už před dvěma týdny. Podle nich si chtěl pár užít své prvorozené miminko v soukromí. Důvodem k jejich teorii je věta, kterou se prý princ Harry "prořekl"!

Meghan porodila už před dvěma týdny! Zpráva se šíří internetem rychlostí blesku a přiklání se k ní víc a víc fanoušků královské rodiny. Důvodem ke spekulacím byla věta prince Harryho, který řekl, že děti se už během dvou týdnů dokážou tolik změnit. "Moment, moment," zpozorněl jeden z fanoušků na sociální síti. "Během dvou týdnů? Nenarodilo se snad dítě v pondělí? Princ Harry se podle mě právě prořekl," znělo z twitteru

 

A podobných výroků byly desítky. Sociálními médii se tak začaly šířit spekulace, že baby Sussex je na světě mnohem déle, než tvrdí pár. "Odpovídala by tomu i jeho velikost," myslí si další z fanynek. "Takhle čerstvě narozené dítě nevypadá," je přesvědčena.

 

 

Část Britů si myslí, že Meghan skutečně porodila před čtrnácti dny, královský palác však držel informaci v utajení, aby si prvorodička odpočala stranou od novinářů. Příznivci této teorie jsou přesvědčeni, že pár si chtěl tyto výjimečné dny s čerstvě narozeným synem užít nejprve o samotě, než vše oznámil světu.

 

 

Malý Archie Harrison se oficiálně narodil v pondělí 6. května. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu čekali dva dny, než ho poprvé ukázali veřejnosti. "Je to uzlíček štěstí," řekli čerství rodiče, když představovali syna médiím.

 

VIDEO: Vévodkyně Meghan a princ Harry poprvé ukázali svého syna

mj TN.cz