Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 9. 2018
Batole na útěku

Dítě se plazilo po rušné silnici. Příbuzní ani nevěděli, že zmizelo

Dítě se plazilo po rušné silnici
Zdroj: facebook, Cory Black Cannon

Šokující podívaná čekala na jednačtyřicetiletého Američana při jeho cestě domů. Přes silnici, po které jel, se plazilo batole. Chlapečkovi rodiče si ani nevšimli, že jejich dítě "uteklo" z domu.

Muž jel po rušné silnici ve městě Lakewood v americkém státě New Jersey, kde si všiml malého dítěte batolícího se uprostřed silnice. Šokovaný hrůznou podívanou okamžitě zastavil.

 

Nejprve si myslel, že se jedná o nějakou hračku, protože se dítě nehýbalo. Když se dalo do pohybu, pochopil, že se jedná o živé batole. Ihned vystoupil z auta, aby zastavil provoz a mohl dítě svých sousedů zachránit.

 

"Věděl jsem, že potřebuju nějaký důkaz toho, co jsem viděl. Proto jsem zastavil ostatní auta a dítě si fotil," řekl muž americkému zpravodajskému serveru Asbury Park Press.

 

 

Poté, co zvedl dítě ze silnice, ho odnesl domů. Není jasné, jak se dítě ven dostalo nebo jak dlouho tam bylo. Rodiče však o jeho nepřítomnosti ani nevěděli. To, že se chlapec vyplazil z domu, zjistili až ve chvíli, kdy jim ho soused přinesl.

 

Případ začala okamžitě vyšetřovat policie. Podle starosty Lakewoodu se na rodinu obrátila i sociálka.

sei TN.cz