pohřešované dítě

Chlapec (14) se nevrátil domů ze školy. Policie ho našla v pořádku

Policejní auto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 6. 11. 2019
Téma:

Čtrnáctiletý chlapec z Tečovic na Zlínsku se v úterý nevrátil domů ze školy a rodina o něm neměla žádné zprávy. Do pátrání se zapojily desítky policistů, kterým se podařilo chlapce ve středu dopoledne najít.

Po čtrnáctiletém chlapci z Tečovic na Zlínsku policie pátrala od úterního večera. Nevrátil se totiž domů ze školy a zmizel beze stopy. Naposledy ho v úterý odpoledne viděl jeho kamarád a rodina o něm od té doby neměla žádné zprávy. Neměl u sebe ani mobilní telefon.

 

Podle mluvčí policie Moniky Kozumplíkové byl hoch pohřešovaný poprvé. "Pátrá po něm několik desítek policistů z řad pořádkové, dopravní i cizinecké policie, a to ve Zlíně, Malenovicích a okolí. Pomáhají jim také strážníci městské policie. Pokud počas dovolí, do pátrání se zapojí také vrtulník," uvedla Kozumplíková.

 

 

"Mohl by se pohybovat někde v okolí, pravděpodobně v lese nebo v chatové oblasti. Vyloučit nemůžeme prozatím ani to, že někam odcestoval," dodala Kozumplíková. Policisté se obrátili se s žádostí o pomoc i na veřejnost. Chlapce se nakonec podařilo ve středu dopoledne najít. "Je v pořádku, děkujeme za spolupráci při pátrání," poděkovala policie.

TN.cz