pohádkové bohatství

Dívka vyhrála v loterii dvakrát za týden! Je z ní milionářka!

Výhra
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:
los

Je jí teprve devatenáct let a už je z ní milionářka! Řeč je o Rose Dominguezové z Kalifornie, které se podařilo něco neuvěřitelného - vyhrát prostřednictvím stíracích losů hned dvakrát během jediného týdne. Výherní kuponky přitom nakoupila na dvou různých benzinových pumpách.

Téměř každý Čech sní o tom vyhrát v loterii pohádkové bohatství, které by mu zajistilo bezstarostný život. Ačkoli šance jsou hrozivě mizivé, devatenáctileté dívce z Kalifornie se podařilo nemožné. Miliony vyhrála hned dvakrát během týdne!

 

Celkově si Rosa Dominguezová přišla na 650 tisíc dolarů (téměř 15 milionů korun), informuje BBC. Štěstí jí však nepřinesla čísla, ale stírací losy. Koupené byly na dvou různých benzinových pumpách.

 

První výherní los získala na čerpací stanici v San Luis. Kuponů koupila celkem pět po pěti dolarech a přišla si na 550 tisíc dolarů. O několik dní později chtěla zkusit štěstí znovu a koupila jeden další los v Monterey County. Tentokrát vyhrála 100 tisíc dolarů.

 

 

"Byl to pro mě šok, chtělo se mi najednou brečet," přiznala Rosa. A už má i provizorní plán, jak s penězi naložit. Určitě si prý chce pořídit nové auto a zajít na nákupy.

 

Obrovské štěstí měl už dříve i voják Ernest Pullen, který v roce 2010 vyhrál v přepočtu 46 milionů korun a o tři měsíce později dalšíchasi 23 milionů korun.

lud TN.cz