brutální napadení

Dívce pes málem rozdrtil lebku! Kamarádka udělala krásnou věc

Holčička napadená psem
Zdroj: Profimedia
Tillie skončila s vážnými zraněními v nemocnici
Téma:
pes

S vážnými zraněními skončila v nemocnici teprve čtyřletá holčička Tillie. Minulou neděli ji na zahradě u kamarádky brutálně napadl pes a téměř jí rozdrtil lebku.

Neštěstí se stalo minulý víkend v anglickém Prestonu. "Policisté dostali oznámení o zraněném dítěti krátce po čtvrté hodině odpoledne. Dívenka skončila s vážnými zraněními obličeje a hlavy v místní nemocnici," popsala policie v tiskovém prohlášení.

 

Podle dostupných informací si měla holčička hrát na zahradě, když se na ni pes zuřivě vrhnul a pokousal ji na hlavě. Téměř jí rozdrtil lebku. "Patrně se jednalo o křížence, kterého policisté zajistili. 40letou ženu jsme zadrželi kvůli tomu, že neměla nebezpečného psa pod kontrolou," stojí v prohlášení. Dívenka může mít podle psychologů psychické následky do konce života.

 

GALERIE: Holčička napadená psem

1
/
4
Zdroj: Profimedia
Holčička napadená psem - 2

 

Zatímco se Tillie z hrůzného zážitku zotavuje v nemocnici, její kamarádka Halle Wilsonová (4) se rozhodla zvednout jí náladu. Chystá se na výstup na jednu z hor v Lake District, nepůjde ale o obyčejnou vycházku, ale o charitativní akci.

 

 

"Chtěla bych vybrat nějaké peníze pro Tillie, abychom jí mohli pořídit spoustu hraček a rozveselili ji," napsala Halle na stránky JustGiving, kde lidé mohou přispět na dobrou věc. Za pouhých pár dní už vybrali přes 1300 liber (37 700 korun).

mom TN.cz