Nepříjemný let

Dívčino zvláštní jméno pobavilo personál. Teď se jí musí omluvit

Odbavení
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto
Téma:

Matka s pětiletou dcerou cestovala z Kalifornie domů do Texasu. Při odbavení na letišti však zažila nepříjemný moment, kdy si zaměstnanci začali z její dcery dělat srandu. Na palubním lístku měla totiž napsané jméno: ABCDE. Matka po aerolinkách žádala omluvu. Lidé jí však na internetu vzkazovali, že to ona by se měla své dceři omluvit za to, jak ji pojmenovala.

Traci Redfordová před několika týdny letěla domů z letiště John Wayne Airport v americké Kalifornii se společností Southwest Airlines. Když se svou pětiletou dcerou přišla ke kontrole palubních lístků, zažila nemilé překvapení. Zaměstnance velmi pobavilo jméno její dcery, a to ABCDE.

 

"Pracovník se začal smát, ukazoval na mou dceru a mluvil na ostatní kolegy. Takže jsem se na něj otočila a řekla mu: Hele, když vás slyším já, slyší vás i moje dcera. Ocenila bych, kdybyste přestal," popsala matka.

 

 

Redfordová také uvedla, že si pracovníci palubní vstupenku i fotili a zveřejnili ji na sociálních sítích. Matka okamžitě podala stížnost na leteckou společnost a čekala na jejich odezvu, informoval Huffingtonpost.com

 

Southwest Airlines se po zveřejnění reportáže o incidentu matce omluvila. "Tento příspěvek neukazuje péči, úctu a zdvořilost, kterou očekáváme od našich zaměstnanců," uvedla společnost.

 

Jméno dívky pobavilo i internet. Někteří nechápali, jak mohla matka dát takové jméno svému dítěti. "Neměla by se matka omluvit svému dítěti, že mu dala takové divné jméno?" napsala na sociální síti Kim P.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

reg TN.cz