Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

choulostivé záběry

Dívka (13) natočila pro přítele masturbaci, on to ukázal ve škole!

Dívka poslala intimní fotky
Zdroj: Profimedia

Dívka (13) se při masturbaci natočila na mobilní telefon a video následně poslala svému staršímu příteli (15). Zamilovaný pár se však po několika týdnech rozešel a chlapec rozeslal intimní záběry svým kamarádům. Video začalo po pár dnech kolovat po celé škole.

Případem se už zabývá klatovská policie. Podle serveru novinky.cz už dokonce kriminalisté chlapce obvinili. "Vzhledem k věku poškozené nelze sdělovat žádné informace," řekla TN.cz mluvčí policie Dana Ladmanová.

 

Na případ se přišlo díky pozorné třídní učitelce mladé dívky. Ta si všimla, že po škole kolují intimní záběry její žákyně a celou věc tak zavolala její matce. Ta se okamžitě obrátila na policii, která případ stále vyšetřuje.

 

Dívka chodila s o dva roky starším chlapcem do stejné školy. V době největší zamilovanosti si údajně vyměnili několik intimních fotografií. To však bylo chlapci málo a přítelkyni tak požádal, aby mu natočila svou masturbaci. Dívka naneštěstí poslechla a video mu poslala.

 

 

Když se pak po několika týdnech rozešli, chlapce nenapadlo nic lepšího, než se intimními záběry své bývalé přítelkyně pochlubit kamarádům. Ti si však video nenechali pro sebe a záběry tak za chvíli kolovaly po celé škole, kam oba chodí.

 

Policisté obvinili mladíka ze tří trestných činů, za které mu v případě prokázání viny hrozí až tři roky ve vězení, tvrdí novinky.cz. Chlapec se však brání, video prý kamarádům rozeslal, protože se domníval, že dívka také pošle jeho intimní fotky svým kamarádkám.
 

jva TN.cz