obchod s lidmi

Dívka (19) si prožila peklo. Týrali ji, věznili a nutili k prostituci!

Policejní razie kvůli obchodu s lidmi
Zdroj: facebook, Polícia Slovenskej republiky
Téma:

Mladá dívka si na Slovensku prožila peklo. Do okresu Levice vyrazila za slíbenou prací, mělo se jednat o pomoc v domácnosti, dvojice obviněných ji ale měla nutit k prostituci. Denně měla mít sex i s deseti muži. Obviněným nyní hrozí až 12 let vězení.

Z úklidových prací se vyklubalo něco jiného. Peklem si musela projít teprve devatenáctiletá dívka, která byla nucena k prostituci, denně měla sex i s deseti muži, uvádí portál tvnoviny.sk.

 

Všechno mělo začít loni, kdy ji Livia L. (34) měla nalákat do svého domu v okrese Levice na pomocné práce v domácnosti, to ale byla jen zástěrka.

 

Když tam dívka dojela, začala ji podle policie obviněná nutit k prostituci. Další obviněný Erik Š. (38) jí měl založit profil na sociálních sítích s jejími fotkami ve spodním prádle, nechyběly detailní informace o tom, jaké služby bude přesně poskytovat.

 

 

Dvojice ji měla nutit k sexu v autech na odlehlých místech v levickém okrese i přímo v ulicích Nitry a Bratislavy. Obvinění ji měli sledovat z auta nebo kontrolovat přes mobil. Kontakt s lidmi mimo prostituce měla zakázaný.

 

"Poslušnost si měli vynucovat násilím. Zažívala bitky a vyhrožování, měli ji polévat studenou vodou. Padaly facky a kopance. Všechny vydělané peníze musela odevzdat," uvádí slovenští policisté na Facebooku.

 

Lívia L. i Erik Š. jsou obvinění ze zločinu obchodování s lidmi, hrozí jim až dvanáctileté vězení.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

klma TN.cz