to moc nevyšlo

Dívka hledala na facebooku miláčka z večírku, čekal ji šok

Hledala na facebooku objev z večírku, čekal ji šok
Zdroj: facebook.com
Pippu čekal ošklivý šok
Téma:

Potkala ho v klubu a špatně si uložila jeho číslo. Stačila si s ním ale vyfotit selfie a začala po něm pátrat na facebooku. Čekalo ji nemilé překvapení.

Pippa McKinneyová (22) potkala na své narozeniny v klubu v Manchesteru "úžasného" kluka, o kterém si zapamatovala jen to, že se jmenuje Matty a je z Whythenshaw. Na večírku se s ním ale stačila vyfotit a snímek si proto dala na facebook s komentářem:

 

"Potkala jsem včera večer tohohle absolutně úžasného kluka, špatně jsem si uložila jeho číslo, ale hrozně ráda bych ho znovu viděla. Je z Whytheshaw a jmenuje se Matt. Pomůže mi někdo?"

 

Galerie: Pippa hedala na facebooku Mattyho

1
/
6
Zdroj: facebook.com
Hledala na facebooku objev z večírku, čekal ji šok - 5

 

Její status měl tisíce sdílení a Matty se skutečně našel. Akorát že Pippě odpověděla jeho přítelkyně Emily. A protože se na fotkách Matty s Pippou líbal, okamžitě se s ním rozešla.

 

 

"To snad není pravda. Hned jsem věděla, že to bude ten případ. Není to moje chyba, tvrdil mi, že je volný," napsala Pippa na facebook, když zjistila, jak se věci mají.

 

Podle Pippy spolu s Mattym strávili celý večer, tančili a líbali se, Matty ale napsal na její zeď, že si vymýšlí a jen se snaží zviditelnit.


 

Související témata:
hel TN.cz