Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Podprsenka 85HH

Dívka má tak obří prsa, že své děti nemohla kojit! Udusila by je

Rachel Ryanová - 2
Zdroj: Profimedia

Rachel Ryanová z Walesu má tak obrovská prsa, že ani nemohla své děti kojit. Zakrývala celou jejich hlavičku a hrozilo nebezpečí, že by se miminka udusila. Každý den také čelí nechutným poznámkách od mužů na ulici. Konečně ale nasbírala dostatek peněz na operaci.

Šestadvacetiletá Rachel z velšského Carmarthenu nosí podprsenku neuvěřitelné velikosti 85HH. Prsa jí prý stále rostou, začalo to ve dvanácti letech. Život s takovým poprsím ale není zrovna med, jak by si někdo mohl myslet. O příběhu píše portál Daily Mirror.

 

Rachel kvůli svým dispozicím dokonce nemohla ani kojit své děti. "Snažila jsem se o to, ale mám tak velká prsa, že to nešlo. Horní polovina vždy přepadla přes jejich obličej a já se bála, že se udusí. Mléko navíc vytékalo moc rychle, takže se zalykali," popsala.

 

Že nemohla dnes šestiletou Laylu a pětiletého Ollieho kojit, prý Rachel zlomilo srdce. "Navíc mě nepřetržitě bolí záda, takže si s nimi skoro nemůžu hrát. Když jsem si k nim nemohla lehnout na zem, došlo mi, že se jich musím zbavit," prohlásila dívka.

 

 

GALERIE: Rachel Ryanová

1
/
3
Zdroj: Profimedia
Rachel Ryanová - 1

 

Už ve čtrnácti letech prý měla velikost DD, což mezi dětmi přitahovalo pozornost. Nechtěné pohledy ostatních, ale i sexuální narážky vydržely až do dospělosti. "Lidé na mě křičeli na ulici, jiní na mě vrhali opovržlivé pohledy. Cítila jsem se jako monstrum," přiznala Rachel.

 

 

Díky rodičům si dokázala konečně dovolit plastickou operaci a chystá se na zmenšení prsou. Už dříve byla na jeden zákrok objednaná, nejdříve ale musela zhubnout. To se jí stále nedařilo, protože kvůli konstatní bolesti nebyla schopná cvičit. Teď už ale operaci podstoupit může.

epa TN.cz