Děsivý příběh

Dívka měla nádherné vlasy. Jedno ráno se vzbudila s obří pleší!

Jednoho dne se dívka vzbudila s velkou pleší
Zdroj: reprofoto That's Life magazine
Téma:

Vzbudila se uprostřed noci a na polštáři měla velký chomáč vlasů. Zpočátku si dívka myslela, že jí jen normálně vypadávají vlasy.

Devatenáctiletá Tiarne Menzisová se vždy pyšnila dlouhými lesklými vlasy. Její hnědou hřívu bychom opravdu mohli přirovnat ke koruně krásy. Jednoho dne se však probudila s pleší a dnes byste ji zřejmě ani nepoznali, píše web tvnoviny.sk.

 


Australanka ze Sydney se v říjnu loňského roku probudila uprostřed noci a na polštáři měla velký chomáč vlasů. Zpočátku si myslela, že jí jen normální vypadávají vlasy jako každé jiné ženě. Po několika týdnech se to však opakovalo.


"Vzbudila jsem se a vlasy jsem měla obtočené kolem mých prstů. Na hlavě jsem měla velkou pleš," řekla Tiara pro magazín That 's Life. Dívka prozradila, že se pleš snažila maskovat, ale později to již nebylo možné.

 

 

Lékaři teenagerce diagnostikovali nemoc, která se jmenuje trichotillomanie. Poruchou trpí většinou lidé, kteří mají sklon k depresím. Během spánku si vytrhávají vlasy, obočí či řasy. Lékaři jí navrhli užívat antidepresiva a doporučili jí, aby si na noc dávala na hlavu čepici. "Čepice mi nepomáhaly, proto jsem si v únoru oholila celou hlavu. Hned jsem pocítila úlevu," dodala Tiara. Stejnou nemocí trpěl i chlapec z Indie, o kterém jsme psali nedávno. Ten své vlasy dokonce polykal

 

ČTĚTE TAKÉ:

Lucka Borhyová má nový účes. Jak se vám líbí?

GALERIE: Odbarvená Kim Kardashian šokuje celý svět. Tak krásná ještě nebyla!

Související témata:
pet TN.cz