Nepoučitelná?

Dívka měla z mladíků vymámit milióny, navíc to nebylo poprvé!

Dívka lákala na mužích peníze
Zdroj: Policie ČR
Téma:

Benešovští kriminalisté dopadli teprve dvacetiletou "vypravěčku", která podle nich pod různými záminkami ze dvou mladíků vylákala přes tři milióny korun. Přitom jí soud teprve nedávno za úplně stejné chování uložil podmínku.

"Dívka si soustavně vymýšlela nejrůznější legendy. Jednou to byla rekonstrukce bytu, který vůbec nevlastnila, podruhé šlo o servis jejího vozu exkluzivní značky, který ale měla pouze půjčený. Anebo se jednalo o storno dovolené v exotické destinaci, na které ale nakonec byla," vypočítává policejní mluvčí Eva Stulíková.

 

Zároveň měla dívka bezostyšně lhát i o své rodině, o tom, co dělá, i kde pracují její rodiče. Při domovní prohlídce policisté zajistili mimo jiné dvě luxusní auta či hotovost.

 

Mladou svůdnici poslal soud do vazby, kvůli vysoké škodě jí hrozí až osmileté vězení. Přitom teprve letos v lednu dostala mladá žena za jiné podvody dva a půl roku dlouhou podmínku.

 

"Těch se dopouštěla minimálně od roku 2015 do roku 2018 na nic netušícím mladém muži. Neváhala si přitom vymýšlet spletité legendy o své kamarádce, která údajně nemá rodiče, až na jednoho sourozence, od něhož ale nemůže čekat žádnou pomoc," vylíčila policejní mluvčí.

 

 

Důvěřivý mladík nejdřív sáhl na své úspory, později si půjčil od rodičů i bank. Celkem z něj dívka vymámila skoro milión a půl.

 

"Poté, co se na policii obrátili jeho rodiče, dívka většinu dlužné částky uhradila. Následně se ale ukázalo, že peníze, které vracela, získávala dalšími podvody právě na dvou již zmíněných mladých mužích," přiblížila Stulíková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chcete boháče? Jak poznáte, že má peníze?
Jste zlatokopka? Neprozradí vás chování, ale tyhle rysy tváře

pez TN.cz