Viděly se jednou

Dívka na twitteru hledala kámošku z dětství. Do rána se stal zázrak

Dívka hledala kamarádku na twitteru
Zdroj: Twitter, Brianna Cry
Dívky se viděly jen jednou, staly se ale dobrými kamarádkami
Téma:

O síle sociálních sítí se přesvědčila dívka, která se po 12 letech rozhodla najít svou "nejlepší kamarádku". Když byla malá, potkala ji na večerní plavbě na Havaji. Od té doby se neviděly, ale tak si sedly, že ji prostě musela znovu vidět.

"Ahoj twittere, tuhle holku jsem potkala na plavbě, když jsem byla na Havaji v roce 2006," napsala Brianna a přiložila 12 let starou fotku. Na ní je spolu se svou "nejlepší kamarádkou pro tu noc", kterou teď hledá.

 

"Potřebuju pomoc vás všech, abyste mi moji nejlepší kamarádku pomohli najít, protože mi chybí a potřebuju vědět, jak se má. Prosím, retweetujte, abychom se mohly znovu setkat," doplnila Brianna v příspěvku.

 

 

Protože ale neměla mnoho sledujících, myslela si, že se do rána nic nestane, a šla spát. Když se ale vzbudila, měl její tweet tisíce sdílení. A co víc - za pouhých 12 hodin dokázala svoji kamarádku najít. Jejich společná fotka se dostala až k ní.

 

"Slyšela jsem, že mě hledáš," odpověděla Brianně Heii. Sdílela také svoje selfie, na kterém drží zarámovanou fotku své rodiny na dovolené na Havaji. Na snímku má stejné květované tričko jako na tom s Briannou.

 

 

 

Že se vůbec našly, je přitom velká náhoda. Heii prý nebyla na twitteru více než rok. "A první věc, kterou teď vidím, je pátrací akce po mým zadku," vtipkovala. "Chtěla jsem dneska dokončit svoji esej na sociologii, ale to se asi nestane," dodala.

 

Heii s Briannou si ihned začaly psát soukromě, na setkání to ale minimálně v nejbližší době nevypadá. "Pro všechny, kdo tvrdí, že bychom se měly sejít: Chodím na komunitní vysokou a dostávám finanční podporu. Dlouho se nikam nepodívám," uvedla Heii.

Související témata:
epa TN.cz