Záchrana

Dívka se chtěla zabít jako Iveta Bartošová. Naštěstí neuspěla!

Iveta Bartošová spáchala sebevraždu - 2
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz
Místo, kde spáchala sebevraždu Iveta Bartošová
Téma:

Pražští policisté nedávno zachránili život teenagerce, která se rozhodla ukončit svůj život podobným způsobem blízko místa, kde se před čtyřmi lety zabila zpěvačka Iveta Bartošová. Tentokrát měl příběh happyend.

"Policisté z obvodní hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu vyjížděli ve středu 21. března k tísňovému volání, podle něhož by se měla u vlakové trati v ulici U Nadýmače v Uhříněvsi nacházet dívka, která chce spáchat sebevraždu," přiblížil výjezd policejní mluvčí Jan Daněk.

 

Hlídka po příjezdu na místo okamžitě začala prohledávat celé okolí a po chvíli se mužům zákona opravdu podařilo zmíněnou teenagerku zahlédnout.

 

"Dívku ročník 2001 skutečně našli, jak leží na vlakových kolejích. Ihned ji z kolejí zvedli a odvedli stranou. Následně ji předali do péče záchranářů, kteří ji odvezli do psychiatrické léčebny," doplnil Daněk.


 

Policisté přitom dívku zachránili velmi blízko místa, kde na konci dubna 2014 spáchala sebevraždu zpěvačka Iveta Bartošová. Ta poblíž bydlela a i ona šla život ukončit na železniční trať.

pez TN.cz