Fast food

Dívka v kuřeti z KFC našla mozek! Jíst už tam nikdy nebude

Kuřecí maso z fast foodu
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Téma:

Nepříjemné překvapení zažila Sarah Palmerová ze Sydney, když si koupila večeři v jejím oblíbeném fastfoodu KFC. Poté, co doma jídlo otevřela, našla v kuřeti mozek. Okamžitě se na KFC obrátila se stížností. Fast food Sarah napsal, že se nejedná o mozek, ale nejspíš o ledvinu.

Sarah Palmerová (26) z australského města Sydney si ráda objednává jídlo v americkém řetězci KFC. Po poslední večeři, kterou si žena koupila domů, už ale nejspíš do fast foodu jen tak nezavítá.

 

V kuřeti, které si objednala, našla mozek. Palmerová o všem informovala KFC na sociální síti. "Ahoj KFC, jsem váš veliký fanoušek, tak mě neberte špatně. Miluji nugetky, ale po dnešku, kdy jsem doufala, že si dám dobré kuře z KFC Parramatta, jsem se zděsila, co jsem uviděla. Vypadalo to jako mozek," napsala Palmerová. Žena také uvedla, že tato zkušenost ovlivnila její vztah k americkému řetězci.

 

 

KFC okamžitě zareagovalo na její příspěvek. "Ahoj Sarah, děkuji za zprávu. Věřím, že je to spíše kousek ledviny, než mozku. Můžete mi prosím poslat soukromou zprávu, ve které uvedete, v kolik hodin jste si jídlo objednala, jaké jídlo jste si objednala a také mobil, abychom vás mohli kontaktovat,“ odpověl zákaznický servis KFC.

 

 

Příspěvek, který Palmerová zveřejnila na sociální síti v pátek, se stal velkým hitem internetu. Dosud má přes tisíc sdílení a více než 22 tisíc komentářů. Diskutující si myslí, že se sice jedná o mozek, ale ne mozek kuřete. Ta podle všech vypadá jinak.

reg TN.cz