Nepochopitelný příběh

Dívka zabila křečka, aby mohla do letadla. Teď žaluje aerolinky!

Křečci mají vlastní vesnici - 6
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

Představte si, že potřebujete někam odletět letadlem. Nechcete ovšem cestovat sami, a tak si s sebou vezmete svého milovaného křečka. Před nástupem do letadla ovšem přijde studená sprcha - dozvíte se, že zvíře na palubu zkrátka nesmí. Co uděláte dál?

Logickou reakcí by nejspíš bylo hodně nadávání a odchod z letiště s nepořízenou. Tímhle způsobem se ovšem nezachovala jednadvacetiletá americká studentka Belen Aldecosea. Zachovala se totiž mnohem krutěji.


Svěho "milovaného" křečka Oblázka totiž dívka po rezolutním ne od palubního personálu spláchla do záchodu. A teď aerolinky Spirit žaluje za citovou újmu.


Dívka přitom tvrdí, že schválně ještě dvakrát volala předem, aby zjistila, jestli si svého chlupatého mazlíčka může do kabiny letounu vzít s sebou. Zaměstnanci aerolinek jí prý ujistili, že to není problém.

 

Jenže na letišti bylo všechno jinak a Belen se dozvěděla, že hlodavci do letadla zkrátka nesmějí. Nejprve studentka požádala o přeřazení na pozdější let a snažila se situaci vyřešit jinak. Jenže podle Daily Mailu prý byla všechna auta v půjčovně zabraná a cesta autobusem přes půlku Států by trvala hrozně dlouho a Belen by tak nestihla doktora, ke kterému byla na Floridě objednaná.

 

Když už mladá žena panikařila, jeden ze zaměstnanců aerolinek jí prý navrhl, ať křečka buď pustí nebo spláchne do záchoda. A vystresovaná dívka svého mazlíčka opravdu spláchla.


Nyní ovšem tvrdí, že jí zaměstnanci aerolinek k zabití zvížátka donutili a zvažuje podání žaloby. Společnost sice přiznala, že její zaměstnanec studentce omylem řekl, že si může křečka vzít s sebou na palubu, důrazně ovšem popírá, že by ji někdo z personálu nabádal k zabití Oblázka.


 

Navíc se nedá vyloučit, že do potíží se dostane i sama Aldecosea, protože technicky vzato se dá její čin brát jako týrání zvířat.

pez TN.cz