Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Šťastný konec

Dívka zhubla na 28 kilo! Z anorexie se dostala a inspiruje ostatní

Megan Jayne - 1
Zdroj: Instagram

Megan Jayne z anglického Colchesteru trpěla anorexií několik let a zhubla až na děsivých 28 kilo! Byla hospitalizována, několik měsíců strávila v psychiatrické léčebně a až po 7 letech se naučila milovat své tělo takové, jaké je. Teď k tomu inspiruje další ženy.

Dvaadvacetiletá Megan Jayne trpěla anorexií už od svých pěti let. Děsila se, že lidé uvidí, jak se jí přes džíny převalí břicho, když si sedne, a neustále se srovnávala s dalšími děvčaty ve třídě. Ve čtrnácti jí diagnostikovali poruchu příjmu potravy.

 

"V době, kdy jsem vážila nejméně, ze mě padalo i to nejmenší oblečení, vypadávaly mi vlasy a byla mi neustále zima," popisuje Megan na svém blogu bodyposipanda.com. V té době měla jen otřesných 28 kilo.

 

Po dvou letech pomalé rekonvalescence nastal u sympatické brunetky zlom. "Přemohl mě vztek, že mi tahle zlá nemoc ukradla tolik z mého života. Řekla jsem si dost, nastal čas získat svůj život zpátky," popisuje. Jenže Megan se začala přejídat a během jediného roku se její váha ztrojnásobila. Až po dalších pěti letech přejídání a následných diet přišel další zlom.

 

 

GALERIE: Megan Jayne

1
/
12
Zdroj: Instagram
Megan Jayne - 1

 

Megan konečně přijala své tělo takové, jaké je. Pomohl jí v tom hlavně milující přítel. Před rokem v listopadu se poprvé vyfotila v bikinách a fotku sdílela na Instagramu. Během chvíle získala 64 tisíc fanoušků a založila blog na podporu žen, které si nevěří. Píše tam své zkušenosti a sdílí fotky ve spodním prádle.

 

 

"Pokud fotka mých špeků a celulitidy dokáže někoho jiného povzbudit, aby si myslel, že jejich tělo se dá taky milovat, potom zveřejním co nejvíc tlustých fotek, co dokážu," říká Megan. Každé tělo je podle ní krásné a člověk by za něj měl být vděčný.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dokonalý make-up! Nešťastná dívka dokáže šminkami zkrášlit i znetvořený obličej

Sestry-cukrářky shodily neuvěřitelných 50 kg! Jak? Jedly zákusky

epa TN.cz