Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 6. 2018
Horor v Austrálii!

Dívku (11) unesl cestou do školy deviant. Pět hodin ji zneužíval

Smutná holčička
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Australská policie vyšetřuje odporný zločin. Teprve jedenáctiletou dívku v úterý ráno cestou do školy opakovaně sexuálně zneužil a unesl neznámý deviant. Policistům se jej zatím nepodařilo dopadnout.

Dívku neznámý pachatel přepadl v úterý kolem čtvrt na deset, když šla přes park do školy. Deviant byl vyzbrojený nožem . jedenáctiletou dívku přepadl a sexuálně zneužil. Pak ji přinutil nasednout do červeného vozu, v němž ji odvezl do buše, kde ji několik hodin sexuálně zneužíval.

 

Naštěstí pak svou oběť odvezl na nádraží na předměstí města Newcastle, kde ji ve čtvrt na tři odpoledne propustil. Dívka se vrátila domů, kde se svěřila rodičům, ti hned zavolali policisty a oběť odvezli do nemocnice na vyšetření. Kromě rodiny dívku podporuje tým psychologů.

 

"Je to znepokojující zločin, navíc spáchaný za bílého dne na dítěti, velmi statečné mladé dívce, která šla zrovna do školy. Naším úkolem je tu osobu co nejrychleji zadržet a odstranit ji ze společnosti," uvedl podle listu The Herald policejní velitel Paul Jacob.

 

 

"Byla to série hrozivých útoků na tuto mladou dámu a já jsem velmi vděčný, že mezi námi máme tak statečnou mladou ženu, která nám výrazně pomohla při vyšetřování," dodal Jacob.

 

Podle policistů má hledaný muž silnější obličej a ruce, měl vrásky na čele a okolo úst, tmavé skvrny na zubech, tmavé špinavé vlasy a na sobě měl černošedou mikinu s kapucí. Na místě činu pracovaly do noci desítky policistů.
 

vbo TN.cz
Reklama