pomohli andělé?

Dívku (14) málem zabila chřipka, zachránilo ji až záhadné zjevení

Mercedes
Zdroj: gofundme.com
Mercedes tvrdí, že viděla anděly
Téma:

Večer se jí udělalo špatně, ráno už ji museli uvést do umělého spánku. Čtrnáctiletou Mercedes z Mackay v Queenslandu málem zabila chřipka. Když jí ale bylo nejhůř, přišla jí na pomoc záhadná osoba.

Když si šla Mercedes Kingová 27. září večer lehnout, cítila, že není úplně ve své kůži. Jen o pár hodin později už pro ni musela přijet záchranka. Infekce se v těle mladé dívky tak rychle rozšířila, až jí začaly kolabovat orgány. Píše o tom Daily Mail.

 

V zoufalé snaze zlepšit rychle se zhoršující zdravotní stav uvedli lékaři Mercedes do umělého spánku. Diagnostikovali jí chřipku, zápal plic, otravu krve a bakteriální infekci. Přestaly jí fungovat obě plíce i ledviny. S dýcháním jí pomáhaly přístroje a musela na dialýzu.

 

Když už to vypadalo, že ji navždy ztratí, začal se její zdravotní stav zlepšovat. Po dvou měsících, které strávila na přístrojích, ji teď konečně pustili domů. Slova dívky ale všem vyrazila dech.

 

 

Tvrdila totiž, že když jí bylo nejhůř, zjevila se vedle postele záhadná osoba. A pak se začala zotavovat. "Nejsem nijak pověrčivá, ale dcera říkala, že viděla anděly. Jsem přesvědčená o tom, že na lidi dohlíží. Mercedes je předurčena k velkým věcem, měla obrovské štěstí," myslí si matka dívky.
 

Související témata:
mom TN.cz