video hrozná tragédie

Dívku omylem pohřbili zaživa, než ji vykopali, zemřela doopravdy

Téma:

Rodina a známí Neysi Perezové zažili těžko uvěřitelné chvíle hrůzy. Poté, co svou náctiletou příbuznou pohřbili, zjistili, že se z rakve ozývá podivné bouchání. Než se jim nebohou dívku podařilo vysvobodit, zemřela.

Neuvěřitelný příběh se stal v Hondurasu. Šestnáctiletá nadcházející matka náhle zkolabovala ve svém domě. Silně věřící rodina nejdříve zavolala kněze, který později zavolal záchranku. Zdravotníci ji brzy na to prohlásili za mrtvou. Pro rodinu to byla tragédie a den poté Neysu pohřbila do hrobky na blízkém hřbitově.

 

Když příbuzní přišli dívku druhý den oplakávat, její mladý manžel se naklonil nad hrob, dotknul se jej, když tu uslyšel divné zvuky. "Když jsem položil ruku na hrob, slyšel jsem zevnitř zvuky. Slyšel jsem bušení, poté její hlas. Volala o pomoc," vypověděl zdrcený manžel.

 

 

Rodina se okamžitě snažila dívku z hrobky vysvobodit. Pomáhali si vším, co bylo po ruce. Když se dostali k rakvi, všimli si rozbitého skleněného okénka a ranek na dívčiných prstech. Dívka však opět nejevila známky života. Okamžitě ji tedy ještě v rakvi převezli do blízké nemocnice.

 

Tam se ji však lékařům nepodařilo přivést k životu. Podle jejich hypotéz mohla dívka při kolapsu prodělat hluboký šok, který jí mohl na okamžik zastavit srdce. Další teorií je, že dívka mohla trpět kataplexií, při které člověku ochabne hladké svalstvo, a i když oběť vypadá bezvládně, je při plném vědomí.

 

Zdrcené rodině nezbývalo nic jiného, než dívku pohřbít již podruhé do stejného hrobu, tentokrát navždy.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

HIT INTERNETU: Poslední facebookový status ženy umírající na rakovinu dojímá celý svět

NEUVĚŘITELNÁ SÍLA ČLOVĚKA: Na smrtelné posteli si vybral místo pohřbu, za půl roku tam měl svatbu!

Související témata:
jox TN.cz