Kuriózní případ

Dívku prohlásili za mrtvou! Ta v pohřebním ústavu vykoukla z pytle

Márnice
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační fotografie
Lucie Staničková
Lucie Staničková
26.8. 2020 5:35
Téma:

Velmi kuriózní událost se stala v americkém Detroitu. Dvacetiletou Timeshu prohlásili za mrtvou a převezli do pohřebního ústavu. Poté, co zaměstnanci rozbalili pytel s tělem, které chtěli nabalzamovat, si však všimli, že se na ně dívka dívá a dýchá.

Záchranáři se v neděli pokoušeli dvacetiletou Timeshu Beauchampovou oživit poté, co podle nich prodělala infarkt. Následně se o jejím stavu radili s lékařem na pohotovosti, který na základě poskytnutých informací ženu prohlásil za mrtvou.

 

Tělo pak převezli do pohřebního domu v Deitroitu. Tam však na zdejší zaměstnance čekalo překvapení. Ve chvíli, kdy chtěli tělo nabalzamovat zjistili, že Timesha je naživu.

 

 

"Podle našeho personálu žena ještě dýchala. Proto zavolali okamžitě záchranku,“ citoval deník The Telegraph pohřební ústav.

 

Beauchampovou převezli záchranáři do nemocnice, kde ji lékaři připojili na ventilátor. Podle tamějších úřadů však záchranáři dodrželi veškeré postupy. Přesto však celá událost bude prošetřena.

 

Rodina dívky je z celé události v šoku. "Je to naprosto otřesné. Mé dítě bylo prohlášené za mrtvé, i když je stále na živu,“ zhroutila se matka Timeshy.

TN.cz