Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Brutální napadení

Lauru zbil personál chorvatského hostelu do krve! Stěžovala si

Zbitá dívka v chorvatském hostelu
Zdroj: Profimedia

Britská studentka Laura Denmarová (26) byla hospitalizována poté, co ji surově zbili zaměstnanci hostelu v chorvatském Splitu. Personál ji napadl, protože odmítla za ubytování zaplatit peníze navíc. Případem se nyní zabývá policie.

Studentka odcestovala do Chorvatska minulý měsíc na dovolenou se svým přítelem Jeremym. Spolu si kvůli vytížené sezóně rezervovali ubytování v hostelu přes internet.

 

“Řekli nám, že si máme klíče vyzvednout v jiné ubytovně a pak se sami dopravit do našeho apartmánu. Když jsme však přijeli, uvědomili jsme si, že se nejedná o legální ubytování – bylo tam 30 postelí a pouze 1 koupelna a nikdo se o nic nestaral,“ uvedla studentka.

 

15

GALERIE: Zbitá dívka v chorvatském hostelu

Zdroj: Profimedia

Zbitá dívka v chorvatském hostelu - 3

Hodnocení:

 

Jelikož Laura s přítelem již zaplatili a neměli kam jít, rozhodli se v hostelu zůstat. Poslední den však přišla uklízečka a dvojici sdělila, že buď okamžitě odejdou, nebo zaplatí více peněz. Když odmítli, řekla, že zavolá policii.

 

“Věděla jsem, že to, co dělají, je nelegální, a tak jsem jí řekla, aby zavolala policii,“ dodala Laura. Místo toho však žena zavolala majiteli objektu. Následně dvojici zamkla v budově.

 

 

“Chtěli jsme co nejdříve odejít, ale zamkla všechny dveře, a proto jsme se nemohli dostat ven, dokud ten muž nepřišel. Jeremyho přirazil ke zdi a druhý muž s tou ženou mě začali tlouct kovovými tyčemi. Bylo to příšerné!“ líčila britskému deníku Daily Mail zbitá dívka.

 

Dívka skončila s ošklivým šrámem na hlavě, který vyžadoval několik stehů, zlomenou rukou a několika modřinami po celém těle v nemocnici. Brutální čin následně oznámila chorvatské policii a podala stížnost na web, který hostel nabízel.

 

Svou zkušenost zveřejnila studentka proto, aby se podobná událost už neopakovala. Kvůli popularitě chorvatského města se totiž turisté často stávají oběťmi černého trhu. Celým případem se zabývá chorvatská policie.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Matka jela s dcerami na dovolenou do Londýna! V hotelu zažily nejhorší noční můru. FOTO

TAK TO JE VRCHOL! Používáte na dovolené hotelový trezor? Odteď už tam nedáte ani korunu!

ls TN.cz