Svatba na první pohled

Divoký večer v taverně: Pavel byl jako mačo, takhle jsem ho nezažila, divila se Štěpánka

Štěpán Hrubý
Štěpán Hrubý
Aktualizováno 15:52
16.11. 2020 8:58

Pavel a Štěpánka pokračují ve své svatební cestě v Řecku a o zábavu opravdu není nouze. Novomanžel se dokonce v řecké taverně odvázal tak, že jeho nová žena nevěřila vlastním očím a moc se jí líbilo, co viděla. „Úplně se odvázal, byl tam jako mačo,“ žasla Štěpánka.

Pavel je muž, který si rád užívá života a konečně to ukázal naplno. Ze židle v restauraci ho zvedla tradiční řecká hudba a hned začalo být veselo. „Ty ses do toho dal, tobě to jde a mě vůbec,“ zlobila se na Pavla naoko Štěpánka.

 

„Já jsem ho takhle ještě nezažila. Bylo mu jedno, jestli na něj někdo kouká, nebo nekouká. Úplně se odvázal, bylo to hezké,“ neskrývala Štěpánka radost ze společného večera v řecké taverně. Její milý se totiž přímo mezi stoly dal do tance a šlo mu to na jedničku.

 

 

To Štěpánka nebyla se svým tancem spokojená. „Připadala jsem si tam jako pako, protože jsem vůbec nevěděla, co mám dělat s nohama.“

GALERIE: Svatba na první pohled: Štěpánka a Pavel

1
/
15
Zdroj: TV Nova
Svatba na první pohled - Štěpánka a Pavel - 1

 

ČTVRTÁ SVATBA NA OBZORU, ŘEKNE SI PÁR PŘED OLTÁŘEM SVÉ ANO?

 

Další díl reality show Svatba na první pohled můžete sledovat ve středu ve 20:20 na TV Nova hned po Televizních novinách.


Svatbu na první pohled můžete sledovat i na portálu Voyo.

Související témata:
TN.cz