Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

ptali jsme se

Dnes je mezinárodní den bez podprsenek! Jak slaví Češky?

Dnešní den, 13. října, je Mezinárodním dnem bez podprsenek. V tento den jsou ženy po celém světě vyzvány, aby odložily své podprsenky a celý den chodily bez nich. Vědí to Češi a slaví tento významný den? Zeptali jsme se v ulicích!

Ženská prsa jsou překrásná věc, a tak není nutné je neustále schovávat v těsných podprsenkách. Alespoň jednou za rok je díky tomuto dni příležitost jim dát volnost a nechat je na odiv tak, jak narostly! Myslí na to ale Češi?

 

Většinu Čechů nejspíš ale informace o Mezinárodním dni bez podprsenek překvapí. Alespoň podle reakcí námi oslovených kolemjdoucích na pražském Andělu. "Teď to slyším poprvé," divila se jedna z dotazovaných slečen. "To si snad děláte srandu?" ptala se nás se smíchem další.

 

 

A vypadá to, že i když o tomto významném dni dámy vědí, podprsenky stejně neodloží. "Doma možná, ale do práce to nepřichází v úvahu," zaznělo. "Kdyby bylo léto, tak bych se tím možná řídila," svěřila se jedna z odvážnějších oslovených slečen.

 

Zdá se, že u nás dny bez podprsenek nebo jim podobné moc populární nejsou. Ani jedna z námi oslovených dam totiž záměrně kvůli dnešnímu datu podprsenku doma nenechala. A některé se i pozastavují nad důvodem takového dnu: "Docela by mě zajímalo, kdo to vymyslel. Myslím si, že nějaký chlap," dodává s úsměvem mladá slečna.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Neobdařila vás příroda? Tak tady máte 5 důvodů, proč jsou i malá prsa výhodou

Inna Puhajková moderovala v průhledném triku. Byla naostro? Posuďte sami

TN.cz