Finále kuchařské show

JE ROZHODNUTO! Kdo se stal českým MasterChefem?

MasterChef - 12
Zdroj: TV Nova

Vítězem kuchařské show MasterChef Česko se stal Roman! V napínavém a těsném souboji porazil hudebníka Jirku. Oba finalisté uvařili porotcům výborné tříchodové menu, kuchaři ale rozhodli o titulu pro Romana.

Poslední dva kuchaři bojovali ve středečním finále o titul MasterChef Česko. Původně učitel tělocviku Roman nakonec porazil člena symfonického orchestru Jiřího. Po dobu celé soutěže se Roman nebojil experimentovat a vyplatilo se mu to i ve finále.

 

Finalisté museli porotcům naservírovat dokonalé tříchodové menu, na každé jídlo měli 60 minut. Rozhodující měl být hlavně dezert, který není oblíbeným pokrmem ani jednoho ze soutěžících. Ani sladká tečka ale porotě s rozhodnutím nepomohla. Přece jen se ale nakonec přiklonili k Romanově menu.

 

Nynější MasterChef si jako předkrm zvolil vlastní recept - křepelku se salátem z jablek, dýně a ořechů s bulgurem. Jako hlavní chod předložil Roman trojici porotců jelenní hřbet v chlebové krustě s kaštanovým pyré a rybízovou omáčkou. Na závěr Roman servíroval ricottovou tartaletku s lesním ovocem.

 

Podívejte se na Romanovu reakci:

 

Na celé finále kromě porotců dohlíželi i ostatní soutěžící MasterChef Česko společně s rodiči a přáteli Romana a Jirky. Romanova přítelkyně tak mohla jeho vítězství prožít emotivně přímo na místě.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MasterChef Česko: Podvod na porotu? Jak se amatéři snaží v televizi vyhrát!?

Dort pro pořádné chlapy! Uhodnete, z čeho je vyroben?

 

Finále MasterChef Česko můžete už teď sledovat na Nova Plus.

Související témata:
TN.cz