Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Tisková zpráva
Toto je tisková zpráva. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Do Česka dorazila novinka: Art Filting dokáže vypnout pleť celého obličeje, a to za pomoci pouhých šesti nití!

Mediestetik
Zdroj: oficiální zdroj

Věkem ženám často povadá obličejová tkáň. Výsledkem jsou pak nepravidelné kontury obličeje, změněné rysy a celkově starší výraz obličeje. I tento problém se dá ale řešit, aniž by žena musela podstoupit chirurgický zákrok. Existuje totiž niťový lifting, který dokáže obličeji navrátit bez náročného zásahu pevné tvary.

V dnešní době je největší pozornost věnována neinvazivním technikám obličejového omlazení, které přináší minimalizované riziko a nevyžadují žádnou rekonvalescenci. Jednou z nich je Art Filting. Jde o novou generaci miniinvazivního faceliftu.

Nová generace faceliftu Art Filting je založená na využití kombinace unikátních biokompatibilních nití. Dva typy speciálních nití jsou při něm umístěny do hlubokých vrstev kůže, což jim umožňuje efektivně pozvednout měkkou tkáň povolenou v důsledku procesu stárnutí a fixovat ji do požadovaného stupně. Efekt je velmi přirozený a pacient zaznamenává okamžitý a viditelný lifting. Nitě jsou umístěné ve speciálních netraumatických kanylách, což lékaři umožňuje zcela se obejít bez jakýchkoliv řezů, utahování či uzlů.

„Jednoznačnou výhodou Art Filtingu oproti ostatním metodám estetické dermatologie je jeho okamžitý efekt. K výraznému pozvednutí povadlých kontur totiž dochází okamžitě, není tak třeba na výsledek čekat několik měsíců, jako u mnoha jiných technik. Výsledek je také skutečně výrazný a viditelný,“ říká MUDr. Helena Reisingerová, korektivní dermatoložka kliniky estetické medicíny Mediestetik.

Zákrok probíhá v lokální anestezii, takže při něm pacient necítí žádné nepohodlí, ošetření trvá v závislosti na ošetřované ploše asi hodinu a půl a hned po něm může jít pacient domů nebo do práce.

„U pacientů s citlivou pletí se mohou vyskytnout drobné modřinky, ty ale bez problémů schová make-up. Jediné, co pacient po ošetření musí dodržovat, je následujících 14 nocí spát ve speciální fixační masce. Kromě toho není třeba žádná rekonvalescence,“ uvedla doktorka Reisingerová z Mediestetiku.Výsledky jsou u Art Liftingu okamžité. V průběhu následujících týdnů ovšem kůže k nitím ještě zcela přilne, a proto je maximální výsledek viditelný až po třech měsících a vydrží až čtyři roky.

Jaký je rozdíl mezi Art Filtingem a Magickým liftingem?

Mezonitě (tedy Magický lifting) zejména zlepšují kvalitu, tonus i barvu pokožky. Dopřávají zejména zpevnění pokožky v problematické oblasti a její lehký lifting, výborně fungují také jako prevence dalšího povadání pleti. Art Filting oproti tomu řeší již výrazně povadlou pleť, která ztratila svou pevnost. Tu mechanicky pozvedávají a v tomto stavu ji dlouhodobě fixují. Efekt Art Filtingu je proto výraznější a vydrží déle, než jak je tomu u mezonití. Také samotné ošetření probíhá jinak, mezonitě jsou lehké mini-invazivní ošetření, Art Filting lze považovat za předstupeň chirurgického zákroku a nitě se při něm aplikují hlouběji než mezonitě. Kompletní lifting obličeje stojí od 15 000,-Kč, více na www.mediest.cz .

 

Tisková zpráva