zvědavý chlupáč

Do hotelu v Tatrách se dostal medvěd. Zamířil rovnou do kuchyně

Medvěd hnědý
Zdroj: Profimedia
Ilustrační fotografie
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
16.6. 2021 19:09
Téma:

V jednom z hotelů v Novém Smokovci ve Vysokých Tatrách na Slovensku nachytali medvěda, který se vloupal dovnitř. Podle ředitele hotelu se zvíře dostalo jen na terasu, fotografie, která se sdílí na sociálních sítích, však ukazuje, jak medvěd stojí na pultu v kuchyni.

Do kuchyně hotelu ve Vysokých Tatrách medvěd zamířil v úterý večer, a to v době, kdy byla ještě v provozu. Slovenskému deníku Korzár to potvrdil strážník Jozef Štefaňák. Zvíře se mělo podle něj dostat do kuchyně dveřmi na fotobuňku okolo osmé večer. 

 

Na sociálních sítích se objevila fotografie, na které drobný hnědý medvěd stojí na pultu kuchyně a rozhlíží se. "Nový provozovatel v jednom zařízení ve Vysokých Tatrách," stojí v popisku.

 

 

Možná byl medvěd zvědavý, možná měl hlad. Z hotelu ho ale nikdo vyprovodit nemusel, nakonec odešel sám. Podle strážníka se nikomu z hostů ani personálu nic nestalo. Totéž potvrdilo i vedení hotelu.

 

 

"Mohu potvrdit, že jsme v úterý večer zhruba ve čtvrt na deset měli nezvanou návštěvu. Tentokrát se nikomu nic nestalo, protože to byl mladý medvěd. S tímto fenoménem se v Tatrách setkáváme ale velmi často," uvedl ředitel hotelu.

 

Podle něj ale medvěd v kuchyni nebyl, dostal se prý pouze na terasu.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz