pokračování příběhu

Do Ordinace se vrací Ota Kovář! Co dalšího hrdiny na jaře čeká?

Ordinace: Kateřina a Ota
Zdroj: Archiv TV Nova
Do Ordinace se vrátí Ota Kovář

Už v úterý 12. ledna se na obrazovky televize Nova vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. A o napínavé příběhy nebude nouze ani tentokrát. Na co se můžeme na jaře těšit?

Fanoušci Ordinace už se nemohou nejnovějších dílů dočkat. Není se čemu divit, před Vánocemi příběhy skončily v těch nejnapínavějších momentech a každý bych chtěl vědět, jak všechno dopadne. My vám to prozradíme už teď!

 

Kateřina, Ota a Jirka

Jirka Kateřině opět lže o tom, jak se živí. Ta je zoufalá. Uvědomuje si, že se Jirka nikdy nezmění. Do Kamenice se v tu chvíli vrací́ Ota Kovář, Kateřinina velká́ láska. Pravý opak nezodpovědného Jirky. Kateřina cítí, že je do Oty stále zamilovaná. Jenže dítě čeká s Jirkou.

 

Čestmír Mázl, Jakub a Aisha

Mázl slaví padesáté narozeniny a cítí se starý. Nepomáhá nic. Ani tandemový seskok, který dostává jako dárek k padesátým narozeninám. Mázl se smiřuje s tím, že je z něho mrzutý dědek. Jako kdyby toho nebylo dost, nastupuje na gynekologii nová lékařka, Afričanka Aisha, která se chová jakoby uměla všechno líp než Mázl. Hádky mezi nimi jsou na denním pořádku. Mázl zjišťuje, že Aisha nepřišla do Čech náhodou. 

 

GALERIE: Nové díly Ordinace v růžové zahradě 2

1
/
11
Zdroj: TV Nova
Nové díly Ordinace - 11

 

Hanák, Andrea, Simona a Zdeněk

Poklidný život na záchrance zničí děsivá událost, která se stane Simoně. Andrea s Hanákem se jí ze všech sil snaží pomoct. Andrea se ale do jejího problému ponoří víc, než se Hanákovi líbí. Andrea začne pátrat na vlastní pěst. Situace všech se komplikuje.

 

Běla, Hofman a Ženíšek

Běla přijala do ordinace místo Radka svou bývalou lásku Ženíška. Vzájemnou spolupráci ale komplikují jejich rozdílné povahy, Ženíškova záliba v ženách, i chybějící zdravotní sestra. Běla i Ženíšek mají o sestře zcela jiné představy, po pár nezdařených pokusech najdou Aloisii, ženu, která se ničeho nebojí, ale všichni se bojí jí. Všichni, kromě dětí. Když se zdá, že bude v Růžovce konečně klid, Jindřich opět přivede všechny do pořádného problému.

 

 

Seifertovi, Tomáš a Bára

Tomáš čeká dítě se Stelou , svůj cíl tak má na dosah. Seifert chce vlastnictví nemocnice rozdělit mezi oba vnuky. Díky Stele se tak Tomáš může stát vlastníkem i ředitelem nemocnice. Touží po tom tak, že se neštítí ničeho.

 

Švarc, Heluš a Naďa

Švarc je ve vězení a Heluš bez něj nedokáže žít. Najme právníka a snaží se dostat Švarce na svobodu. Heluš se zraní a musí být ošetřena. V nemocnici zjišťuje, že je zřejmě těhotná. Začne se těšit na miminko. Švarc se ale neraduje ani z Heluš, ani z dítěte. Do děje vstupuje právnička Naďa a Heluš se to vůbec nelíbí.

 

Suchý, Hejduk a Zdena

Zdena Suchá se přestěhovala na Slovensko, aby unikla dusné atmosféře v Kamenici. Mezi Suchým a Hejdukem to vře. Pro Suchého je nesmírně těžké zachovat si profesionální nadhled a nepřenášet svoji zlost do nemocnice, zejména když Hejduk využívá svého postavení nadřízeného. Suchý si uvědomuje, že zůstat v nemocnici začíná být hodně těžké.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Petr Rychlý musel do nemocnice! Co se stalo?

To jsou hrdličky! Mladý Mázl z Ordinace se pochlubil exotickou přítelkyní

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
mom TN.cz