Smutný konec pátrání

Do pátrací akce se zapojili psovodi i vrtulník, seniora našli bez známek života

Policejní pátrání
Zdroj: TV Markíza, TN.cz
Martin Klícha
Martin Klícha
6.6. 2021 6:57
Téma:

Na Semilsku se uskutečnila rozsáhlá pátrací akce po starším muži, který bez rozloučení odešel ve čtvrtek z domu. Pak se po něm slehla zem. Do akce se zapojili hasiči, policisté, psovodi a nasazen byl také vrtulník. Seniora se podařilo vypátrat v sobotu odpoledne bez známek života. Nic nenasvědčuje cizímu zavinění.

Muž byl naposledy viděn ve čtvrtek v obci Studenec na Semilsku, pravděpodobně krátce po poledni ale odešel z domova, aniž by o sobě dal komukoliv vědět. Vyděšená rodina se proto obrátila na policii.

 

Ta rozjela ve spolupráci s hasiči a horskými záchranáři rozsáhlou pátrací akci, do akce se zapojili i psovodi a tým speciálně vycvičených psů z Hejnic. Kvůli pátrání v obtížném terénu byl nasazen i vrtulník.

 

V sobotu odpoledne bohužel policisté přinesli smutnou zprávu, pohřešovaného bez známek života nalezli nedaleko obce Studenec.

 

 

"Případem se nyní budou zabývat semilští kriminalisté. Podle prvotních informací žádné okolnosti nenasvědčují tomu, že by se na úmrtí měla podílet jiná osoba. Ve věci bude nařízena soudní pitva," komentoval případ mluvčí policie Vojtěch Robovský.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz