sestřih TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Do Tváře se vrátil Peroutka, k výhře partnerce ale nepomohl!

V sobotu večer mohli diváci sledovat další díl oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Nebyla nouze o skvělé kostýmy a perfektní výkony. Vítěz ale mohl být jen jeden.

O dokonalé proměny nebyla nouze, ale nejlepší výkon předvedl Patrik Děrgel, na druhém místě skončila Tereza Mašková a bronzovou příčku brala Jitka Schneiderová.

 

Kompletní výsledky: 

1. Patrik Děrgel - 39 bodů

2. Tereza Mašková - 27 bodů

3. Jitka Schneiderová - 26 bodů

4. Míša Badinková - 25 bodů

5. Vojta Drahokoupil - 23 bodů

6. Eva Burešová - 19 bodů

7. Jan Révai - 17 bodů

8. Robert Jaškow - 8 bodů

 

Robert Jašków se předvedl jako Lee Roth/Van Halen a zazpíval a zaskákal píseň Jump. Proměnu v ženu podstoupil Jan Révai. Jeho Cher byla výborná a píseň Dove L´Amore se porotě moc líbila. Patrik Děrgel si střihl operní árii jako Gioachino Antonio Rossini. A zazpíval Figarovu árii z Lazebníka sevillského. Vojta Drahokoupil se ukázal jako Spin Doctors s písní Two Princes. Krásná Jitka Schneiderová se převtělila do Jennifer Lopez a vyšvihla její hit Papi. Hvězda seriálů TV Nova Míša Badinková si vyzkoušela mužskou roli – její Lou Bega s písní I Got A Girl byl výborný. Pořádně sexy vystoupení rozjela Eva Burešová jako Luis Fonsi, Demi Lovato s písní Échame La Culpa, zdatně ji ale sekundoval Milan Peroutka. A na závěr zapěla vítězka SuperStar Tereza Mašková jako Susan Boyle píseň A Perfect Day.

 

Vše o show Tvoje tvář má známý hlas najdete zde. Celou poslední epizodu si můžete přehrát zde.

 

Které vystoupení se nejvíce líbilo vám? Hlasujte v anketě:

Anketa

Které vystoupení se vám líbilo nejvíce?

Hlasovalo 1838 lidí.

 


 

Související témata:
TN.cz