Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

nová postava

Do Ulice přichází nový krasavec! Komu mladík pořádně zatopí?

Vuk Čelebić
Zdroj: TV Nova
Vuk Čelebić jako Robert Bláha

Je mladý, pohledný, cílevědomý, ví, co chce, a jde si za tím. Takový je Robert Bláha, mladý PR manažer, který se už dnes přijde ucházet o volné místo na radnici po boku Světlany Nyklové (Tereza Bebarová) a Denisy Mastné (Stanislava Jachnická). Zdá se, že je tím pravým kandidátem. Kdyby jenom dámy tušily, jaký vítr jim na radnici i v životech udělá

Role ctižádostivého Roberta Bláhy, který si je až příliš dobře vědom svých předností, se bravurně zhostil mladý herec Vuk Čelebić. "Je to od pohledu sympaťák, jenomže se brzy ukáže, že má každý krok velmi dobře promyšlený tak, aby hrál v jeho prospěch. Má vynikající komunikační schopnosti, díky kterým dokáže bravurně manipulovat s lidmi. To mu sice v profesním životě může hodně pomoct, v osobní rovině už to ale tak chválihodné není. Zamává hlavně s rodinou Nyklových. Jsem sám zvědavý, kam se moje role vyvine, nechám se překvapit," říká o své první seriálové roli charismatický herec.

 

 

 

Vuk působí v chebském divadle, jeho kořeny sahají do Černé Hory. "Tatínek pochází z Černé Hory. Tam jsem strávil i většinu dětství. Narodil jsem se sice v Praze, když tady rodiče dokončovali studia, ale brzy jsme se přestěhovali do Černé Hory, kde jsem byl až do svých osmnácti let. Před deseti lety jsem se rozhodl vrátit do své rodné země, vystudoval jsem tady herectví a zůstal," prozradil o sobě Čelebić, který je pyšným tatínkem dvou dcer, čtyřleté Ester Clare a dvouleté Isabelly Arii.

 

Osudovou chvíli, jež předurčí další vývoj seriálové linky Nyklových, uvidí diváci seriálu Ulice už dnes v 18:25. Předchozí díly seriálu si můžete pustit na NOVA Plus nebo VOYO.

mom TN.cz