Tvoje tvář

Dobrá zpráva: Ve finále Tváře zazpívá i Rychlý! A bude to super

Petr Rychlý - 6
Zdroj: TV Nova / Facebook
Téma:

Fanoušci Petra Rychlého, který zcela originálním a legendárním způsobem v soutěži Tvoje tvář má známý hlas ztvárnil Jana Nedvěda nebo Louise Armstronga, mají důvod k radosti. Jejich oblíbenec se navzdory sobotnímu "propadu" zúčastní finále! Podobně jako zbytek soutěžících si vystřihne duet.

Ačkoli po celou dobu soutěže Tvoje tvář má známý hlas Petr Rychlý neustále bavil a ohromoval porotu, v sobotu mu hvězdy příliš nepřály. Jeho zpodobnění Andrea Bocelliho sice bylo velmi věrohodné, na předešlé výkony Hany Holišové, Ivany Chýlkové, Ivy Pazderkové a Davida Krause ale bohužel nestačil.

 

Do finále, které diváci budou moci sledovat už tuto sobotu, tak nakonec nepostoupil. Stejně tak ani Anna Fialová, která jako Sia v posledním dílu sice totálně odbourala porotu, ale v celkovém počtu hlasů skončila s rozdílem jediného bodu za poslední postupovou Ivou Pazderkovou.

 

 

Přesto se diváci nemusí bát, že by už své favority na obrazovkách neviděli. Ve finále si totiž vystřihnou ještě duety, které rozhodně budou stát zato.

 

Na vystoupení Petra Rychlého, který bude zpívat společně s Adamem Mišíkem, se můžete těšit už v sobotu ve 20:20 na TV Nova.

 

Připomeňte si sobotní vystoupení Petra Rychlého:

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

OČIMA MISTRA: Jak zhodnotil Karel Gott proměnu Adama Mišíka? To budete koukat!

ANKETA: Kdo by měl zvítězit v show Tvoje tvář má známý hlas? HLASUJTE!

 

lud TN.cz