jak to vidí masterchef

Petr z MasterChefa promluvil o taktice. Tímhle naštval ostatní

Jak to vidí MasterChef - Petr a Radek
Zdroj: TV Nova

Ve středu mohli diváci sledovat další díl oblíbené kuchařské show MasterChef Česko. Soutěžící tentokrát čekala dortová výzva, ze které nebyli úplně nadšení. V pořadu Jak to vidí MasterChef hodnotili desátou epizodu Petr a porotce Radek Kašpárek.

Porotci v nové epizodě donesli do studia před soutěžící třípatrový dort, který jim měl být inspirací. Někteří však dort pekli poprvé. Mezi ně patřil Petr, který měl za úkol připravit dort Pavlova. Úkol vyhrál a mohl jít jako první na balkón. Podle něj byl však zázrak, že se mu to podařilo.

 

Svěřil se také moderátorce pořadu Jak to vidí MaterChef Patricii Solaříkové, že byla pro něj desátá epizoda velmi emoční. "V tomto díle se mi hodně stýskalo, hodně jsem myslel na mojí ženu a vařil jsem s láskou," prozradil Petr.

 

Když mu porotci řekli, že jim jeho dort chutnal nejvíc, měl za úkol rozdělit ostatní soutěžící do dvojic, ve kterých poté plnili další výzvu. Jednu takovou tvořila Šárka s Honzou, kterým se jeho výběr nelíbil, a považovali to za taktický manévr. "Pro mě bylo zajímavé, úplně upřímně, vědět, jak ti lidé spolu budou fungovat. Věděl jsem dobře, že si nerozumějí, ale snažil jsem se, aby to byla výzva pro všechny ty dvojice," vysvětlil Petr.

 

 

V díle porotci také opět všem zavařili a rozhodli se prohodit jim stoly. "Oliver z toho byl docela dost rozhozený. Měl něco v hlavě, nějaké jídlo, měl to rozvržený, jak jednotlivé kroky bude dělat, a najednou stop! MaterChef je plný překvapení. Protočit a jelo se dál," řekl Radek.

 

Co dalšího na sebe Petr prozradil Solaříkové? A jaké plány má do budoucna Radek? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef! Středeční díl MasterChef Česko si můžete pustit zdarma na NovaPlus, všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Radek Kašpárek okomentoval Oliverovo nadřazené chování vůči Moně
MasterChef recepty: Květákový krém s knedlíkem a křepelčími vejci podle Honzy a Šárky
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

reg TN.cz