pohřešovaná žena

"Doklady jí ukradli, mobil neměla," bojí se kamarádka zmizelé Zuzany

Téma:

Maminka dvou malých dětí Zuzana Vizcardo Mravová v pondělí odjela na lekci jógy, domů už se však nevrátila. Redakce mluvila s její blízkou kamarádkou. Podle ní mladé mamince krátce před zmizením ukradli doklady a navíc si nechala doma telefon. Kolem jejího zmizení je spousta otazníků.

Už od pondělí se pátrá po mamince dvou dětí Zuzaně Vizcardo Mravové. Podle rodinného známého jela cvičit jógu, domů už se však nevrátila. "Manžel i děti o ni mají strach," řekl redakci. Dodal navíc, že Zuzana je maminkou roční holčičky, která mámu denně potřebuje.

 

Policie následně k Zuzaninu zmizení doplnila více informací. Z místa svého trvalého bydliště v Praze 3 Žižkově odešla v neděli před šestou hodinou večer. Jela směrem na Národní třídu. "Dotyčná u sebe nemá žádné osobní doklady a ani mobilní telefon," uvedl pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

GALERIE: Zuzana zmizela cestou na jógu

1
/
4
Zdroj: Policie ČR
Zmizelá maminka dvou dětí Zuzana

 

"V ten večer odešla bez mobilu, ten zapomněla doma, a taky bez dokladů. Ty jí předtím ukradli na služební cestě," potvrdila redakci Zuzanina kamarádka Pavlína. Sedmatřicetiletá Zuzana tak odjela zcela bez osobních věcí.

 

 

"Na jógu chodívala relativně pravidelně, jak jen jí to starost o miminko dovolila," řekla redakci TN.cz Pavlína. Na cvičení už Zuzana nejspíš nedorazila. "Nejsme si jistí, do kterého studia Zuzana chodila cvičit," vypráví Pavlína. "V centru je těch studií skoro třicet."

 

Zuzana je Slovenka, ale dlouhodobě žije v Praze. Lidí, kteří o ni mají obrovský strach, je mnoho. Výzvy o pomoc při pátrání sdílejí její blízcí na sociálních sítích. "Při odchodu na sobě měla teplejší delší tmavomodrou bundu, modré džíny a světle modrou středně velkou kabelku," píše kamarádka pohřešované Helena.

 

 

Spoustě lidem připadá Zuzanino zmizení jako jedna velká záhada. "Ukradnou jí doklady, zapomene si mobil, a zrovna ten den zmizí?" nemůže pochopit jeden z komentujících. "Snad se paní brzo v pořádku najde," doufá další.

 

Zuzana je vysoká přibližně 155 centimetrů, má krátce střižené blond vlasy a je drobné postavy. Kdo by měl o ní jakékoliv informace, ať kontaktuje policejní linku 158 nebo vše ohlásí na nejbližší policejní služebně.

mj TN.cz