Pivní mejdan

Domácí párty se zvrhla: Pivo proteklo stropem až k sousedovi!

Petr Bača
Petr Bača
Aktualizováno 14:05
12.1. 2021 13:33
Téma:

Rodiče odjeli, a tak mladík uspořádal malou párty. V jednom z panelových domů ve Zlíně prosakovalo stropem pivo. Policisté vyjížděli na největší sídliště ve městě na základě oznámení jednoho z nájemníků.

Při příjezdu strážníků k domu se na místě už pohybovala předsedkyně domovní správy spolu s mužem, který událost ohlásil. Po několika vytrvalých pokusech se jim podařilo dozvonit na obyvatele bytu v horním patře, odkud tekutina prosakovala.

 

Podle obyvatel domu se z daného bytu měl už několikátý den ozývat hluk a hlasitá hudba. Otevřít dveře jim měl syn ženy, která v bytě žije, spolu s několika přáteli.

 

 

"Strážníci se vzápětí kontaktovali s devatenáctiletým mladíkem, který uvedl, že využil dobu, kdy rodiče odjeli mimo domov a pozval si dva kamarády," uvedl policejní mluvčí Pavel Janík.

 

Aby si domácí party ještě více užili, přinesli si i padesátilitrový sud piva. Při následném popíjení zlatavého moku se jim však podařilo neopatrnou manipulací část tekutiny vylít. Pivo posléze začalo prosakovat k sousedovi. Za asistence strážníků městské policie se mladíci dohodli se sousedem na uhrazení vzniklých škod. 

Související témata:
ts TN.cz