Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.2. 2019 16:17
UKÁZKA Už v neděli

Dominik oslní kouče The Voice! Takové překvapení ale nečeká

Zdroj: TV Nova

Už v neděli večer odvysílá TV Nova druhou epizodu show The Voice Česko Slovensko. Před kouče opět předstoupí nadějní zpěváci, ale jen někteří se dostanou do dalšího kola. Přesvědčit musí Vojtěcha Dyka, Janu Kirschner, Pepu Vojtka a Kaliho.

Velmi dobrý výkon v neděli předvede student ČVUT Dominik Hanza z Litvínova. Dominik je zpěvák samouk a hudbě se začal věnovat u babičky, když u ní objevil starou kytaru. Od té doby je hudba jeho obrovskou vášní.

 

Před porotu předstoupí s písní Tomáše Kluse, a to by nebyl Vojtěch Dyk, kdyby se nechopil příležitosti. Hned se spojil videohovorem přímo s Tomášem Klusem, který soutěžícímu dokonce poradil, kterého kouče si má zvolit.

 

 

15

GALERIE: Tomáš Klus v show The Voice Česko Slovensko

Zdroj: TV Nova

Tomáš Klus v show The Voice Česko Slovensko - 1

Hodnocení:

 

"Podívej, tady tě zdraví jeden takovej pán," uvedl Vojta Dyk  Tomáše Kluse. Spolu s ním se na displeji objevila i jeho manželka Tamara. "Já jsem Dominik, ahoj, chci ti poděkovat, jak jsi to krásně složil, bez tebe bych tady nebyl," představil se Dominik.

 

 

Kterého kouče Tomáš Klus Dominikovi doporučil? A čím se pochlubila Tamara Klusová? Podívejte se na ukázku v úvodu článku! Další díl show The Voice Česko Slovensko sledujte už v neděli od 20:20 na Nově! Poslední díl najdete na NovaPlus.

epa TN.cz
Reklama