luxusní bydlení

Dovolenkový ráj celebrit je na prodej! Byl tu princ Harry i Elton

Sídlo, kde trávil svou letní dovolenou například princ Harry s Meghan, Elton John nebo Simon Cowell je na prodej
Zdroj: Profimedia
Dům celebrit je na prodej
Téma:

Úchvatný dům, který se nachází na karibském ostrově Barbados, je na prodej za 32 milionů liber. Bydlel v něm například princ Harry, zpěvačka Rihanna nebo zpěvák Elton John. Noví majitelé si užijí několik apartmánů, vlastní posilovnu nebo soukromou pláž.

Princ Harry, Elton John, Rihanna nebo Simon Cowell - i tyto slavné osobnosti si vybraly pro svou dovolenou dům Cove Spring na Barbadosu v Karibiku. Ubytovat se v něm může až dvacet lidí, kteří mohou spát nejen v hlavních ložnicích, ale také ve třech apartmánech v odděleném domě pro hosty.

 

Součástí vily je soukromá pláž, bazén, posilovna, kino, vířivka nebo venkovní posezení s výhledem na moře. Dále také mají majitelé k dispozici vlastní personál, a to například kuchaře, zahradníky i komorné, uvedl deník Dailymail.

 

 

Vévoda ze Sussexu v domě pobýval v roce 2010, když společně s princem Seeiso z jihoafrického Lesotho vybírali peníze pro oběti zemětřesení na Haiti. Dům se prodává za 32 milionů liber (tedy 928 milionů korun).

 

GALERIE: Sídlo, kde trávil svou letní dovolenou například princ Harry s Meghan, Elton John nebo Simon Cowell je na prodej

1
/
9
Zdroj: Profimedia
Sídlo, kde trávil svou letní dovolenou například princ Harry s Meghan, Elton John nebo Simon Cowell je na prodej - 1

 

Související témata:
reg TN.cz