začala číst korán

Dozorkyně utekla s uprchlíkem, který znásilnil 15letou školačku

Hassan Kiko, Angela Magdici - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Hassan Kiko, Angela Magdici
Téma:

Zamilovanou vězeňskou dozorkyni Angelu a syrského násilníka, kterému pomohla uprchnout z vězení, hledá Interpol po celé Evropě. Dvojice začala svůj útěk ve Švýcarsku. Teď jsou oba neznámo kde.

Hassan Kiko (27) je syrský uprchlík, kterého několik měsíců věznil režim Bašára Asada. Proto se v roce 2010 vydal do Evropy a skončil ve Švýcarsku. Živil se jako holič a kadeřník, ale pak spáchal zločin. V Curychu znásilnil patnáctiletou školačku a dostal čtyři roky vězení. Do něj nastoupil v listopadu 2014.

 

Zhruba v té době měla zmiňovaná vězeňská dozorkyně Angela svatbu - vzala si muže jménem Vasili Magdici. Tři roky byli manželé, plánovali dokonce děti ale něco se pokazilo. Magdici odhalil, že si jeho žena našla jiného a ta ho pak po třech měsících opustila. To bylo asi před pěti měsíci.

 

 

Manžel přesto neměl tušení, kdo je novým milencem jeho ženy. Všiml si ale podivných věcí - přestože Angela byla katolička, začala číst korán. Navíc jí kdosi začal psát v arabštině. "Byl jsem u toho, když jí přišla SMS v arabštině. Požádala svojí nejlepší kamarádku, aby jí to co nejrychleji přeložila," vybavuje si Magdici.

 

GALERIE: Hassan Kiko, Angela Magdici

1
/
5
Zdroj: Profimedia
Hassan Kiko, Angela Magdici - 2

 

Angela se odstěhovala náhle a zmizela i s jejich společným černým BMW X1. Právě v tomhle voze teď dvojice nejspíš prchá Evropou - vůz má poznávací značku ZH 528 411. Na svobodu svému násilnickému milenci pomohla Angela jednoduše. V pondělí využila toho, že její kolega ve službě měl přestávku a usnul. Dozorkyně potom na cestu z vězení jednoduše využila své elektronické karty.

 

 

Podle vedení věznice nikdo neměl ponětí, že se mezi vězněm a dozorkyní vytváří milenecký vztah. Útěk byl podle policie pečlivě naplánován a spekuluje se, že dvojice teď míří do Itálie.

Související témata:
tn.cz / gar