o 10 let mladší

Drahušku zatáhl grázl do křoví. Když se bránila, celou ji pořezal!

Ve středu večer diváci uvidí další velikou proměnu v reality show O 10 let mladší. Té se zúčastní životem zkoušená Drahomíra a její kamarád Tomáš.

Drahomíra má milujícího manžela, ale ještě se stále nevzpamatovala z rozvodu a násilného přepadení, ze kterého si odnesla šrámy na těle i na duši. Pachatel ji pořezal a Drahomíře zůstaly ošklivé jizvy.

 

"Když ti drží někdo nůž pod krkem, tak v tu chvíli nevidíš, neslyšíš. Málem jsem to neustála, ale teď mám skvělou rodinu," říká se slzami v očích Drahomíra.

 

Tomáše opustil jeho přítel v den narozenin. Nemůže potkat nikoho, do koho by se zamiloval, občas je terčem nelichotivých poznámek týkajících se jeho vzhledu. Ve skrytu duše touží, aby se jeho přítel vrátil.

 

GALERIE: O 10 let mladší - Čelila brutálnímu přepadení, teď ji čeká životní restart!

1
/
5
Zdroj: TV Nova
O 10 let mladší: Čelila brutálnímu přepadení, teď ji čeká životní restart! - 1

 

Do proměny oba kamarádi šli s tím, že si přejí být zase hezcí a přitažliví. Po celou dobu je bude doprovázet vysoce profesionální tým plastických chirurgů, estetických dermatologů, stylistů, kadeřníků a vizážistů.

 

 

Už zítra ve 21:30 v premiérovém díle pořadu O 10 let mladší uvidíte, jak to celé dopadlo. Předchozí díl si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všehcny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz