Tvoje tvář má známý hlas

Drama až do konce! Vítěze Tváře po remíze určila porota. SESTŘIH

Další velkolepý večer ve jménu show Tvoje tvář má známý hlas je za námi. Kromě překvapivého vystoupení Lucie Borhyové a Ondry Sokola byli diváci svědky osmi skvělých soutěžních proměn. Výhru si nakonec odnesl Robert Jašków, bylo to ale drama až do konce.

Anketa

Které vystoupení sedmého dílu se vám líbilo nejvíc?

Hlasovalo 1846 lidí.
Sedmý díl páté řady show Tvoje tvář má známý hlas neodstartoval moderátor Ondřej Sokol, ale porotce Aleš Háma. Ondra se totiž připravoval na své vystoupení s moderátorkou Televizních novin Lucií Borhyovou, která poté usedla v porotě.

 

Lucka byla v krátké hnědé paruce k nepoznání! Jako Karel Vágner na basu doprovodila Ondru alias Hanu Zagorovou při písni Hej mistře basů. Všechno působilo o to komičtěji, že Lucka sahala Ondrovi v krásných zlatých šatech jen po ramena.

 

Poté už přišel na řadu první soutěžící. Patrik Děrgel se proměnil ve zpěváka jménem Rag'n'Bone Man a předvedl jeho pecku Skin. V převleku, s kily navíc a s obličejem částečně nabarveným nabílo by ho nepoznali ani nejbližší.

 

Následoval Vojtěch Drahokoupil, který ztvárnil rappera Stromae a "zarecitoval" jeho písničkou Papoutai. K francouzsko-rwandskému textu musel také stepovat, těžkou roli ale zvládl na výbornou.

 

GALERIE: 7. díl 5. řady Tvoje tvář má známý hlas

1
/
9
Zdroj: TV Nova
Tvář - sedmá epizoda - 63

 

Vojtu na pódiu vystřídal Jan Révai, který jazyk měnit nemusel. Proměnil se v člena kapely Sexy Dancers Dana Bártu a zazpíval hitovku Slim Jim. Snad všichni diváci ve studiu i u obrazovek v tu chvíli mumlali text s ním.

 

Po Honzovi už přišla řada na čtveřici dam. Herečka Jitka Schneiderová neskutečně procítila True Colours od americké zpěvačky Cyndi Lauper a právem si vysloužila bouřlivý potlesk.

 

Michaela Badinková se proměnila ve zpěvačku Fergie a ukázala, jak dokáže být sexy. Předvedla totiž píseň Be Italian z muzikálu Nine, který je plný skvělých tanečních čísel. Vynesla ji až na první místo, nakonec ale zvítězil někdo jiný.

 

 

Vítězka letošní SuperStar Tereza Mašková si k vystoupení přizvala účastníka minulé řady Tváře Jana Kopečného. Společně se proměnili v Tinu Turner a Erose Ramazzottiho a zazpívali populární Cose Della Vita.

 

I Eva Burešová měla našlápnuto k vítězství. Přeměnila se v legendárního Michaela Jacksona a u mikrofonu při zpěvu jeho Dirty Diana předvedla některé z jeho kultovních pohybů.

 

Přetvořit Roberta Jaškówa na "valašskou královnu" Jarmilu Šulákovou nebylo nic jednoduchého. Maskéři ale odvedli skvělou práci. I díky nim nakonec Robert s písničkou Na Vsetíně tam je lúka urval výhru pro sebe. Kvůli rovnosti bodů na prvním místě ale musela rozhodnout až porota.

 

Další díl show Tvoje tvář má známý hlas sledujte v sobotu od 20:20 na Nově! Pokud jste neviděli poslední díl, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

Konečné pořadí:

Robert Jašków - 36 bodů

Michaela Badinková - 36 bodů

Eva Burešová - 31 bodů

Vojtěch Drahokoupil - 30 bodů

Tereza Mašková - 20 bodů

Patrik Děrgel - 15 bodů

Jan Révai - 9 bodů

Jitka Schneiderová - 7 bodů

epa TN.cz