Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.5. 2018 16:18
video náročná superstar

Drama před finále: Tereza začala kolabovat, museli ji zachraňovat!

Tereza Mašková
Zdroj: TV Nova
Tereza Anna Mašková

V neděli večer startuje první finálové kolo pěvecké show SuperStar, které si ale zpěváci museli tvrdě vydřít. O tom, jak náročné účinkování v soutěži může být, ví své i Tereza Anna Mašková. Při natáčení upoutávek se jí udělalo na slunci zle, a na pomoc tak musel rychle přispěchat štáb.

Stát se vítězem SuperStar znamená absolvovat dlouhou a náročnou cestu, která vyžaduje stoprocentní nasazení každého z účinkujících. Jakékoliv zaváhání nebo chyba se může projevit na závěrečném hodnocení a znamenat konec  v soutěži, i proto zpěváci musí umět zvládat stres, počítat s hodinami čekání a minimem spánku.

 

Tělo je vystaveno velkému psychickému i fyzickému nátlaku, což pocítila na vlastní kůži i jasná vítězka semifinále dívek Tereza Anna Mašková. Při natáčení upoutávek ji totiž vyšťavilo slunce. Prudké paprsky v kombinaci s dlouhým stáním způsobily, že se mladé zpěvačce zatočila hlava a podlomila se jí kolena. Na pomoc tak rychle musel přispěchat štáb, informují tvnoviny.sk.

 

"Měla jsem trošičku mžitky před očima, ale všechno dopadlo v pohodě," řekla pro TV Markíza Tereza. Přiznala, že podobnou událost neřešila poprvé. "Mám to už odmalička. Když hrozně dlouho stojím, tak se mi začne motat hlava," svěřila se.

 

 

Při vystupování jí ale tyto problémy nehrozí. Jak řekla, tam se hodně pohybuje a jediné, s čím se musí vyrovnávat, je stres. "Jsem obrovská trémistka," přiznala. Na rozhovor s Terezou se můžete podívat zde:

 

 

Jak Tereza zvládne nadcházející kolo a podaří se jí vyhrát SuperStar a dva miliony korun? Začíná přituhovat, na konci prvního finálového vyřazování zůstane jen osm soutěžících! Premiérový díl SuperStar sledujte už v neděli od 20:20 na Nově! Mimo finalistů v rámci živého přenosu zazpívá i idol poslední doby Pavel Callta.

 

Na upoutávku k prvnímu finálovému kolu se podívejte zde:

 

Které písně zazní?

Bryan Gandola -  Bruno Mars: Locked Out Of Heaven
Richard Chovan - Guetta - Sia: Titanium
Dominik Gerda - Rude: Magic
Jakub Pružinský - Passenger: Let her go
Petr Borkovec - Shawn Mendes: Stitches
Tereza Anna Mašková -  Michael Jackson: Billie Jean
Eliška Rusková - Pink: What about us
Adéla Kvitová - Lady Gaga: Edge of glory
Aneta Horňáková - Beyonce: Crazy in love
Karmen Pál-Baláž - Aerosmith: Dream on

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kolik toho vypít, abychom v létě nezkolabovali?
Na jaký typ letí POROTCI ze SUPERSTAR? Budete se divit

lud TN.cz