Agresor v bytě

Drama v Praze! Zásahovka zadržela zabarikádovaného muže

Téma:

Pražští policisté zasahují v Konšelské ulici v Praze 8. V jednom z bytů se pohádali tři lidi. Jeden z nich z bytu utekl, další dva jsou ale uvnitř zabarikádovaní. Podle policie může být jeden z nich ozbrojený, proto na místo vyrazila zásahová jednotka a vyjednavač.

Zásah potvrdil pro TN.cz mluvčí pražských policistů Jan Rybanský. "Kolem 9. hodiny večer jsme přijali oznámení, že v jednom z bytů v Konšelské ulici došlo k incidentu tří osob. Jedna z nich ten byt opustila, respektive z něj utekla," řekl Rybanský.

 

V sobotu Rybanský upřesnil, že z domu utekla žena, která zavolala policisty a uvedla, že muž je agresivní, pod vlivem drog a ostatním vyhrožuje, že je zabije. Navíc měl mít nůž a baseballovou

 

"Jedna z nich má být ozbrojena. Na místo proto přijela zásahovka a policejní vyjednavač," vysvětloval Rybanský. Nejenže muž s policisty nekomunikoval, dveře bytu ještě zabarikádoval lednicí.
 

 

GALERIE: Zásah policie v Konšelské ulici

1
/
5
Zdroj: AKTU.cz
Zásah v Konšelské - 3

 

Podle informací TV Nova zásahovka do bytu vnikla a agresora  zajistila. Krátce po desáté večer byla akce ukončena. Zakuklenci vyvedli z domu dvě osoby v poutech, které potom odvezla služební vozidla policie.

 

Do bytu, ve kterém se celá akce odehrála pak nastoupila výjezdová skupina kriminalistů spolu stechnikem, aby celou událost patřičně zdokumentovali a zajistili důležité stopy.

 

"V současné době je podezřelý hned z několika trestných činů, konkrétně z nebezpečného vyhrožování a vydírání, za což mu v případě odsouzení hrozí až osm let pobytu za mřížema," dodal Rybanský. Nevyloučil, že výčet trestných činů, z nichž je muž podezřelý, se ještě rozšíří

 

 

Související témata:
vbo TN.cz