hon na holuby

Drastické záběry: V Českém Brodě stříleli holuby! Padali mezi chodce

Téma:

V Českém Brodě se v neděli konal velký hon na přemnožené holuby. Myslivci je stříleli ve velkém - a to přímo v centru města. Místo vděku se ale radnice dočkala spíše kritiky. Mrtvoly ptáků se povalovaly všude kolem a lidé byli pobouření.

Anketa

Je podle vás správné střílet přemnožené holuby?

Hlasovalo 1169 lidí.
V neděli dopoledne se centrem Českého Brodu procházeli myslivci s puškami na ramenou. Co chvíli zazněl nějaký výstřel a zběsilý třepot křídel. A důvod? Lesníci likvidovali přemnožené holuby, kteří ve městě páchají víc škody než užitku. Krutý zákrok ale mezi lidmi vyvolal vlnu odporu.

 

"Porušujete zákony," rozčilovala se jedna z žen. "Tohle není revír," pokračovala. Myslivec se ale nenechal zastrašit. Dostal jasný signál od vedení města, že holubi musí pryč.

 

 

"Je potřeba se toho zbavit. Vždyť střecha je celá bílá, všude trus holubí," dávají za pravdu myslivcům někteří obyvatelé města. Žhavé diskuze se rozproudily i na městském webu.

 

"Doufám, že případné postřelené kusy budou ihned zlikvidovány. Aby to nebylo jako posledně, kdy se tu zranění holubi vláčeli ještě několik dní a dlouze umírali!" píše jedna z žen.

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

lud TN.cz